Wpis z mikrobloga

Wynik tego meczu byl banalny do przewidzenia, jednak gra olsztyna jest po prostu beznadziejna, zeby nie napisac zalosna. Jak podkreslili komentatorzy, defalco juz nie pierwszy raz pokazuja swoja lekka frustracje. Analizujac tabele pls - 7 lub 8 miejsce wrzuciloby nas na zakse lub JW - czyli nagla smierc. 6 miejsce daloby nam przeciwnika, z ktorym teoretycznie moznaby powalczyc. Najgorzej, ze my w 5 meczach z teoretycznie lepszymi ugralismy caly jeden punkt. Malo tego, z przedostatnia druzyna w tabeli zdobylismy cale dwa punkty, wiec teraz nawet to 7-8 miejsce staje pod znakiem zapytania. Zawiercie jest w dolku, ale nie wroze nam sukcesu mimo wszystko, mecz z katowicami bedzie takim wyznacznikiem - walczymy o cos czy dogrywamy sezon i budujemy zespol od nowa.

#siatkowka
  • 12
@SiemaNagor: @Adzal Azs a bardziej prezes Jankowski jest kur.. mać nie poważny. To że Salehi się wysypie i nie mamy zawodnika było wiadomo w listopadzie, teraz mamy końcówkę stycznia. Od miesiąca gramy 19latkiem na przyjęciu. Jeżeli nic się nie zmieni to powoli możemy zapomnieć i o playOff. Prawie 3 mc a klub nie potrafi zakontraktować typa na przyjęcie.
Te 7 zwycięstw mocno zamydliło mi oczy i zapomniałem jaki piękny jest ten
@SiemaNagor: zachwytów nad tym chłopakiem nie rozumiem. Wiedziałbyś Tj'a w zaksie albo Jastrzębiu albo nawet w modenie, lube albo dynamo?. Bo ja nie, no chyba że w Rzeszowie xDD
szkoda Defalco sie robi, bo pewnie mu pieknie opisali, jak to bedziemy sie bili o medale


@SiemaNagor chyba żartujesz ( ͡° ͜ʖ ͡°) . Jak Jankowski mu to obiecał a On to łyknął to powinien zmienić menagera. Gdyby nie wysyp nieszczęścia jakie w tym roku ma Azs to paczka mogła być solidna. Pytanie ile w tym pecha a ile braku profesjonalizmu klubu i zawodników?
Przy założeniu "idealnym" tzn
Wiedziałbyś Tj'a w zaksie albo Jastrzębiu albo nawet w modenie, lube albo dynamo?. Bo ja nie, no chyba że w Rzeszowie xDD


@Adzal: w zaksie owszem, w JW może nie, za to we wszystkich innych drużynach PLS mógłby zastąpić losowego przyjmującego. Z resztą, ofert mu nie brakowało.
@SiemaNagor: @Ice_Glaze: chłopaki wołam Was, bo na Twitterze pojawiło się info, że:

"21-letni Albańczyk Redi Bakiri ma zostać nowym przyjmującym Indykpolu AZS-u Olsztyn".

Ktoś coś kojarzy?. Poza tym, że rok temu spadł z ligi francuskiej?.

Co ten prezes odjaniepawla to ja nie wiem xD. Niech jeszcze nadzieję rozegrania Komendę ściągnie.

Głównym problemem tego klubu jest beznadziejny prezes, który dorwał się do klubu kolejny raz i znowu chce doprowadzić do upadku....