Wpis z mikrobloga

@pionas1337 tak, ja zacząłem z takim samym podejściem jak Ty, zasadniczo kwestia przyzwyczajenia. Ważne żeby nie było mieszania graczy na dwóch różnych kontrolerach, bo nadal wydaje mi się że Klawiatura i Myszka to przewaga
@pionas1337: konsole mają aimbota xD
A i tak jak zrobili rozgrywki to konsolowcy z aimbotem dostawali łomot
Moim zdaniem nie ma to sensu, ale ja jestem ze starych czasów, gdzie w grach liczył się skill, bo bez niego to nawet tutorial było ciężko przejść.
@pionas1337: Powiem z własnego doświadczenia. Początki to był dramat - taki serio dramat dramat. Zajęło jakiś rok czasu zanim się przyzwyczaiłem i jako tako zaczęło mi iść na padzie. Teraz po kilku latach nadal widzę, że precyzja nie jest taka na klawa + myszka. Tym niemniej gra mi się tak (na padzie) dużo wygodniej.
@pionas1337: na konsoli gralem w cyberpunka i o dziwi gralo sie swietnie , bioshock jest tez niezle zoptymalizowany pod ps4 , i byl jeszcze black ale to na ps2 , reszta mi nie siadła wlasnie z powodu sterowania ,
@pionas1337: byłem przez 20 lat pecetowcem, ale od paru lat czasem gram na xboxie w Battlefieldy 1 i V.
Początki są trudne.
Zdecydowanie trudne.
Ale jeśli się tym nie zrazisz to po kilkudziesięciu godzinach łapiesz jakąś wprawę.
Oczywiście ciężko dojść do poziomu jaki miało się na PC (no ale tam było 20 lat doświadczenia, a tu jest 3-4), ale gra się przyjemnie.
Dodatkowym plusem jest brak cheaterów, którzy są zmorą niektórych
@pionas1337: strzelanki na konsoli to mój ulubiony gatunek gier i naprawdę wygodnie gra się w nie na padzie. Ale dopiero w cross playu z Battlefielda 2042 poczułem, że z PCtowcami nie ma szans wygrać, nawet ze wspomaganiem celowania ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Lord_Mefisto: nieee, po prostu dawno nie gralem i naszla mnie ochota. Ostatnie czasy kiedy tluklem w gierki to Battlefield 2 Bad Company i Battlefield 3 czyli okolice 2-3 gimazjum z 10 lat temu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@pionas1337: Jasne, rozumiem. Koledzy wyżej odpowiedzieli jak to wygląda. Podejrzewam że na początku będzie Ci bardzo trudno, ale jak przejdziesz singla, to dasz radę i w multi, choć nie zapewniam że będzie Ci to sprawiać przyjemność.
@pionas1337: powiem ci tak, probowalem sie przestawic na pada ale nie dalem rady, dyskomfort w porownaniu do myszki klawiatury byl nie do przeskoczenia. czulem sie jak jakis opozniony w grze. W koncu kupilem sobie xim apex i teraz moge uzywac myszki i klawiatury wiec jest spoko. jak masz kase to polecam to rozwiazanie, w wiekszosci gier dziala spoko.