Wpis z mikrobloga

@s---k: Bo nie chcą być #!$%@? i wprowadzić cię w finansową ruinę, tylko dać delikatnego prztyczka żebyś się dostosował do zasad społecznych i założył maseczkę tam gdzie ją nosić należy
  • Odpowiedz
@s---k: Wczoraj odmówiłem przyjęciu mandatu 20 zł w Castoramie to stwierdził, że zapominamy o sprawie i poszli dalej. ewidentnie nie chce im się tego wypisywać
  • Odpowiedz
@s---k: Też jestem zdania, że mogliby lepiej zarządzać tymi ludźmi aniżeli wysyłać ich do galerii i sklepów na bezsensowne obchody
  • Odpowiedz
Jeżeli jest wszystko ok, to tak jak np przy publicznym alkoholizowaniu się, dostajesz mandat wyższy niż 20 zł.


@s---k: Wysokie mandaty? Źle, za wysokie. Niskie mandaty? Źle, za niskie. Zawsze możesz poprosić o podwyższenie xD.
  • Odpowiedz
@s---k: Oj tam niepotrzebna. Podczas "mandatowania" za maseczkę wpada tylu poszukiwanych listami gończymi, że sądowe wydziały wykonawcze jeszcze nigdy nie miały takich żniw ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
@ravnov: I co? Chce ci się teraz latać po sądach za 20 zł? XD mi by się nie chciało

A jeśli wierzysz że coś tym wskórasz że wygrasz w sądzie to beka z twojej naiwności XD
  • Odpowiedz