Wpis z mikrobloga

Dzień dobry
Ostrzegam przed zakupem.
Zakupiłem auto w autohero i pojazd nie był zgodny z opisem. Opel Astra J (k cena 39 tys.) Laweta przyjechała po godzinie 17 w grudniu i było już bardzo ciemno oglądanie auta i nie można było obejrzeć auta w warsztacie ponieważ już wszystkie były zamknięte. Jednak największy problem jest w tym, że nie działa ogrzewanie fotela kierowcy (nie zostało to opisane w ofercie) i możliwe że trzeba wymienić cały fotel, wyciek z przewodu turbosprężarki, hamulce z tyłu nie istniały (tego też nie było w ogłoszeniu)
Złożyłem reklamację ale autohero nie odpowiedziało na nią w ciągu 14 dni i zgodnie z prawem firma musi uznać reklamację. Jednak zaczęło się kombinowanie z ich strony. Obecnie jestem w trakcie przygotowywania dokumentacji do sądu.
Jeżeli ktoś potrzebuje pomoc to proszę o kontakt lub ewentualnie ktoś miał podobne doświadczenia i chciałby mi pomóc.
Pozdrawiam

#autohero
  • 6
@maciejbp1982: Też zostałem oszukany przez tę firmę. Grubość lakieru na każdym z elementów różna niż w raporcie, uszkodzony błotnik, maska szpachlowana, błotnik szpachlowany, inna ilość poprzednich właścicieli: miało być dwóch, a było czterech, opony zagrażające bezpieczeństwu jazdy, zepsuty akumulator, reklamacja napisana po kilku dniach od zakupu.. brak odpowiedzi.. Porażka!
Moimi roszczeniami było obniżenie wartości pojazdu lub zwrot. Samochód kupiłem na początku września, reklamacja po kilku dniach (pojechałem go sprawdzić do serwisu), nikt do dnia dzisiejszego nie odpisał na tę reklamację... Przypomnę tylko, że mają na to 14 dni, w przeciwnym razie sprzedający uznaje roszczenia za zasadne... Jedyne co pozostało to sprawa w sądzie.