Wpis z mikrobloga

Dwa nowe języki w inkubatorze: węgierski i turecki

#duolingo #incubatorduolingo #turecki #wegierski

A kurs angielskiego dla Polaków jest już przetłumaczony w połowie -> Learning English from Polish: We're halfway there!

Nasz zespół właśnie przetłumaczył 50% wszystkich słów do kursu angielski dla mówiących po polsku! Bardzo ciężko pracujemy nad przygotowaniem dla Was fantastycznego kursu, który sprawi, że wszyscy szybko nauczycie się świetnie mówić po angielsku! Mamy nadzieję, że jesteście tak samo podekscytowani jak my! Powiedzcie nam co dla Was znaczy ten kurs! Chcecie doskonalić swoje umiejętności, czy może macie kogoś bliskiego kto mógłby z niego skorzystać? W przyjemnością wysłuchamy Waszych historii, więc podzielcie się nimi z nami i całą rodziną Duolingo. I pamiętajcie keep the owl happy!
b.....k - Dwa nowe języki w inkubatorze: węgierski i turecki

#duolingo #incubatorduo...

źródło: comment_yJPe2V880p10r05BtUSZ4CWklFkwzwc7.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@pottymouth: Ciężko mi powiedzieć. Angielski jest łatwym gramatycznie językiem i jakoś mi łatwiej wchodzi nauka niemieckiego używając angielskiego niż polskiego. Może dlatego że polski jest skomplikowanym językiem.
  • Odpowiedz
@pottymouth:

kiedy niemiecki dla cebulaków?


Nie wiadomo, nie ma takiego jeszcze w inkubatorze, ale też polecam kurs niemieckiego z angielskiego.

Ja osobiście preferuję naukę języka obcego przy pomocy innego języka obcego, który znam już dość dobrze, szczególnie gdy, tak jak angielski i niemiecki, są to języki blisko spokrewnione. Myślę, że nauka jednego języka i przy okazji utrwalanie sobie drugiego jest o wiele bardziej korzystna.
  • Odpowiedz