Wpis z mikrobloga

@Kulek1981: Gość się chyba obsrał, bo usunął znalezisko. Ciekawe czy niebiescy już do niego jadą?
Jak widzisz, moje podejrzenia, że załatwił sobie ten papier na lewo okazały się słuszne. Do czego, ten idiota, sam się przyznał. I dziwisz się, że uważam ludzi za debili!
  • 29
@LudzieToDebile: Nie jesteś nikim ważnym, bym miał czytać twoje wszystkie rozmowy ( )
Coś tam pisał, ty zapytałeś ile dał, on zapytał czemu miałby płacić. Czytałem o takich papierach, więc nie widzę problemu, by i on był jednym z wielu, którzy wyrobili sobie taki zupełnie legitnie ¯\_(ツ)_/¯ A jeżeli się gdzieś tam przyznał, to tylko jego błąd.
@LudzieToDebile: Znów? Syndrom wyparcia jak z tym panem, którego jedynie antyszczepionkowcem nazwałeś, czy jak z dzisiejszym wykopem, na którym musiałem cię ciągnąć znowu za język, że wcale nie jest u nich tak świetnie ze szczepieniami i że to nie ich zasługa? ( ͡º ͜ʖ͡º)
@LudzieToDebile: Jest już późno, nie chce mi się szukać, ale z tego co pamiętam jesteś covidianem i twierdzisz, że zawalone oddziały to wina antyszczepów a nie martwej służby zdrowia, gdy dzisiaj dane z izraela naprostowały twoje twierdzenia. Do tego bodajże wczoraj był wykop, gdzie na kilkadziesiąt zgłoszonych zgonów, prawdziwy był jeden. Tak że twoje racje okazują się mało prawdziwe.
@Kulek1981: Niewiele rozumiesz.
Oczywiście, że zawalone oddziały to wina antyszczepów, których każą leczyć antyszczepy z rządu zamykając normalne oddzialy. Lekarze przecie temu się burzą, ale antyszczepy w rządzie są silniejsze. Więc Rada Medyczna podała się do dymisji, bo antyszczepy jej nie słuchały.
To chyba jasno pokazuje, że antyszczepy są winne sytuacji w Polsce? Kto tego nie widzi, ten ślepy. Albo antyszczep.