Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pewnie pomyślicie, że to bait, ale i tak napisze. To ogólnie chyba niespotykany albo bardzo rzadko spotykany pryspadek. Mam znajomka, który mając 32 lata bierze w tym roku ślub z 20 latką xd Od razu nasuwa się myśl, że ona robi to dla pieniędzy, ale prawda jest taka, że znajomek jest naprawdę przystojny i do tego wygląda wciąż młodo,nie wygląda na swój wiek. Teraz jednak najlepsze. Poznali się jak on miał 27 lat a ona dopiero... 15 lat i już wtedy zaczęli ze sobą być xd Jak się ich rodzice dowiedzieli. to ponoć były dymy i chcieli żeby ze sobą się nie spotykali. Więc spotykali się po kryjomu. Dla mnie to było spore zaskoczenie bo właściwie wszystkie pary jakie znam to różnica maksymalnie 5 lat. A ona już wtedy jako taka siksa była w niego zapatrzona jak w obrazek. Znajomek nas zaskoczyl bo wcześniej mimo, że był przystojny to jakoś tego nie wykorzystywał i nie latał zbytnio za dziewczynami. Ją sobie wziął za dziewczynę bo stwierdził że mimo, że taka młoda to już ma poukładane w głowie i ma spory potencjał. Smialismy się trochę z niego, ale teraz w sumie trochę zazdro, że bierze z nią już ślub bo to jednak fajna dziewczyna z charakteru. Ogólnie to 20 latki są zazwyczaj niedojrzałe więc miał sporego farta ze trafił akurat na taką dojrzalsza mentalnie. #prokuratorboners

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61e57c6ef7bdff000a928539
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 10
Laro: @Grzibb: xd nie przesadzasz? W końcu są dalej razem, biorą ślub. Po drugie 15 lat w Polsce to wiek legalności więc jeśli 15 latka chce się spotykać z 23 czy 27 latkiem to jest jej sprawa i decyzja. Po trzecie pedofilia tyczy się dzieci przed okresem dojrzewania lub na samym początku dojrzewania. Gdzieś kiedyś czytałem, że pedofilia może dotyczyć maksymalnie 13 latki. 15 latka się w to już nie
@damianooo8: to jest Efebofilia czyli pociąg do 15-19 latek. To nie jest uznawane za zboczenie. Spora część 15 czy 16 latek wygląda już jak normalne, młode dziewczyny i rzadko która przypomina dziecko. Mentalnie często nie są jeszcze dojrzałe, ale świadomość mają
PłaskiOgrodnik: Nie ma czegoś takiego jak "dojrzała mentalnie 20-latka". Są tylko osoby, które stwarzają takie pozory ze względu na swój charakter, styl bycia, preferencje i zainteresowania. Sama za taką byłam uważana i śmieszy mnie to dzisiaj (35l here), bo przeszłam długą drogę pracy nad sobą i wiem jak bardzo byłam wtedy niepoukładana, ile miałam problemów ze sobą i jak toksycznie czasami się zachowywałam. Jak miałam 16 lat poznałam 28-latka i byłam