Wpis z mikrobloga

Widzę #boxdel zamknął kanał #aferki i usunął z niego wszystkie filmy

Ten człowiek faktycznie jakby sam prowadził #famemma to federacje by upadła po 2 gali bo by pewnie nie płacił zawodnikom albo nie chciało mu się jej prowadzić XD
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Herato: Ogólnie ta koncepcja nie miała kompletnie sensu, dziwię się, że na początku to robiło jako takie liczby, bo ja tego gadania dwóch dzbanów na jakieś tematy rodem z wydarzeń polsatu nie mogłem słuchać xD
  • Odpowiedz
@Herato: Większą bekę mam z tego Ulfiego. Chłop miał życiową szansę się porządnie dorobić niskim nakładem pracy. Można powiedzieć, że dostał od Boxdela wędkę, a ten bez Boxdela miał na to #!$%@?. Teraz skończy pewnie gdzie na etacie za najniższa krajowa. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Herato: Ja widzę, że nie do końca kumacie tego projektu. Od początku zamysł Boxdela był wypromować Aferki i oddać Ulfikowi pod jakimś tam pretekstem, żeby ziomeczek miał fajne źródło dochodu
  • Odpowiedz
@adrian-goryl: A ten Ulfik to nie jest jego przydupas i czasem nie jest takim ogólnym pracownikem tu coś załatw, tam coś zrób i ma wypłatę, jak myśle ze on dalej z nim będzie
  • Odpowiedz
@luxixa: No jest jego ziomkiem ale na logikę po co sponsorować ziomka jak można mu dać za free kanał z jakimś zasięgami? Tak to se nagrywał te newsy i robił pitos na pewno większy jakby miał iść do zwykłej roboty na 40h tygodniowo
  • Odpowiedz