Wpis z mikrobloga

Witam, pisze z problemem z laptopem, a wiec dzisiaj podczas przegladania neta laptop nagle mi sie scial i nie dalo sie nic zrobić, gdy wylaczylem go przyciskiem i odpalilem ponownie przy wlaczaniu nagle sie cial i nie dalo sie nic zrobic, w koncu jakos przy pomocy ustawien windowsa zainstalowalem oprogramowanie ponownie, ale z ustawieniami fabrycznymi i nie wiem dlaczego ale nie pokazuje mi wogole wifi, tzn na pasku nie ma takiego charakterystycznego kwadratu, pokazuje mi tylko tryb samolotowy ktorego i tak nie moge wlaczyc, patrzylem w sterowniki i przy karcie sieciowej qualcomm atheros QCA9377 pokazuje zolty trojkacik, probowalem aktualizowac sterowniki, odinstalowac i instalowac ale nic nie pomaga, wie ktos o co moze chodzic? #laptopy
  • 13
@Doomey: z tego co przeczytałem to tethering przez kabel jest dobry ale na krótką mete, mi bardziej chodzi o rozwiazanie problemu, jesli chodzi o przyciski to patrzylem na internecie(laptop marki lenovo) i spotkalem sie tylko z jednym skrotem (fn+f5) co u mnie dsje tylko odswiezenie ekranu, szukam rozniwez na klawiaturze jakiegos symbolu wifi ale nie ma, z tego co widze to chhba peoblem z karta sieciowa