Wpis z mikrobloga

@taczka_z_cementem jeżeli malowany pędzlem to jest naprawdę spoko. Biała farba wymaga sporo cierpliwości - malować rozcieńczoną kilka warstw. Najlepiej zacząć od jasnoszarego aby przykrył podkład i wtedy nakładać warstwy białego.
@dasfinaleresultat zostawiam. nie mam zamiaru go zepsuć bardziej :) wiem, że ma błędu i to będzie moje odniesienie.

@Pieron całkowice pędzlem. Biały kolor to właśnie jest tragedia. Generalnie używam jej jako podkładu - biała tamijka matowa.

A jest jakiś specjalny klej do "szybek"? bo tutaj #!$%@?łem klejem owiewke koncertowo. No i jak przy takiej małek skali przyklejać uzbrojenie? dozownik kleju daje strasznie dużą krople która rozlewa się na rakiete i pylon....
@taczka_z_cementem tamiya jest słaba pod pędzel. Biały i żółty to najtrudniejsze kolory do malowania.

Co do szybek - są specjalne kleje do przeźroczystych elementów, ewentualnie klej pva

Nie wiem jaki klej używasz ale tamiya extra thin jest całkiem precyzyjny. Możesz też dać kroplę kleju na jakąś podkładkę (np. z folii aluminiowej) i przenieść drucikiem w miejsce klejenia.