Wpis z mikrobloga

@knur3000:
Tylko to jest federecja Borka, a nie Stanowskiego, więc niech się do Borka pruje.
Po drugie na tej zasadzie to ktoś może mi np. zarzucić, że mam kolegę, który ma kolegę, którego kolega ma znajomego przestępce. Tylko co mi do tego?
Poza tym jest różnica między robieniem z kogoś twarzy organizacji, a pozwoleniem na wykonywanie pracy na podrzędnym stanowisku. To co - jak ktoś popelnil kiedyś przestępstwo, to powinien stracić
  • Odpowiedz
@knur3000: Nie wyjaśniła. Poczytaj o ludziach którzy skatowali Sergio Ramelliego i jak się mają dzisiaj. Ale o nich Majeczka już nic nie napisze.
P.S: Pisać, że słupy WSI czy tam SKW nie powinny być promowane to zawsze łatwo
  • Odpowiedz
@nocny-mirek: @zielony-mis:
Według mnie robicie fikołki.
Wiadomo ze to federacja Borka a nie Krzyska ale chodzi o to że na tym samym kanale na którym KS namawia ludzi do bojkotu gangusów, promuje się gale na której występują gangusy

Jeden występuje jako zawodnik i promuje sport, a drugi występuje jako boss mafii.


Ale efekt promowania jest ten sam - napychanie kasy gangusom. Promując gromde zwiększają zainteresowanie galą ->więcej ludzi kupi PPV
  • Odpowiedz
@knur3000: promowanie gali byłym szefem mafii, i jeszcze te kuhwa sadzanie takiego karakana na tronie przed kamerami. No nie byku, nie jest to tożsame z zatrudnieniem kryminalisty żeby prał się po mordzie z ludźmi podobnymi sobie i tracił przy tym zdrowie. Maja Staśko to odklejona osoba z ewidentnymi lukami w logice, nie idź tą drogą, pzdr.
  • Odpowiedz
A to słowik nie siedział i aktualnie nie jest na wolności z woli sądu? O czym Ty w ogóle piszesz xDD


@keuaiBKonczylNocnomWartem: O czym ty pleciesz? Umiesz czytac ze zrozumieniem? Zareagowal oburzeniem na to, ze gosc twierdzi iz zna gwalcicieli, a gdy zapytal Jasia czy zglosil to na policje, powiedzial ze nie xD Znasz w ogole sytuacje czy jakimis ogolnikami sypiesz? Nie czujesz roznicy w oburzeniu, ze ktos ukrywa gwalciciela, a
  • Odpowiedz
Jasiu powiedział że zna gwalcicieli,po czym na pytanie co z tym zrobił odpowiedział że to nie sprawa Stanowskiego

Skad wiesz że kogokolwiek ukrywa?


@keuaiBKonczylNocnomWartem: Jak dla mnie to baituje chwytliwym tematem, ale skoro tak twierdzi i jest anty, to niech odniesie sie do sprawy.

dodał że on takich ludzi nie zna bo to nie jest jego typ "znajomych", czemu więc z Borkiem i gangusami w jego organizacji już nie ma problemu?
  • Odpowiedz
@XpedobearX: Czyli nie widzisz ani grama hipokryzcji w sytuacji, gdzie Borka skomentował w stylu "spoko nie moje klimaty ale róbcie sobie", a Najmanowi praktycznie rozwalił biznes? Nie ma chyba miejscówki która by mu nie odmówiła organizacji teraz pod wpływem nacisku który wywołał Stano.

Od sądzenia są sądy, a wy bronicie kolesia który manipuluje opinią publiczną żeby uwalić konkurencję dla swojego kumpla borka i przy okazji sobie podbić zasięgi, wierząc w jakieś
  • Odpowiedz