Wpis z mikrobloga

Mirki, szukam opinii o Mobula 6 hd, Uruav ur85hd oraz o Moblite7 - ktoś z was posiadał i może coś o nich powiedzieć? Szczególnie chodzi mi o to, czy nie sprawiały problemów z awaryjnością.
#fpv #drony
  • 6
@c172pilot: Po upadku upalił się ESC, po wymianie latał i padła płytka w locie (spokojnym), także podejrzewam mój błąd przy naprawie. Później padł silnik przy kolejnej płytce (uszkodzenie mechaniczne) i w locie (przy wznoszeniu do góry) coś padło i dron spadł jak kamień. Odpuściłem sobie naprawę. Sprzedam tanio to co zostało, mam nawet jakieś kolejne AIO ale dla FlySky, a ja potrzebowałem dla FrSky. Jak zainteresowany to pisz na PW
@c172pilot: bo po pierwsze jest ciężki. W tinywhoopie każde pół grama jest na wagę złota.
Po drugie te kamery 2w1 są delikatne. Używałem kilku różnych i zawsze poważniejszy dzwon oznaczał 300zł w plecy a to zabija frajdę z latania. Bo w whoopie chodzi o to zeby się wciskać w wąskie dziur, przelatywać pod krzesłami a zrobienie divea koło szafy jest dość wymagające ale daje masę radości.
Latałem chwilę na mobuli 7HD