Wpis z mikrobloga

@astrogator: To zależy, czy da radę do Twojej przykręcić. Poszukaj sobie np. LPA BAR11W - może nie być w naszych rodzimych sklepach to na jakimś Amazon popatrz. Jak znajdziesz gdzieś w USA to są pośrednicy przez których możesz to kupić(ogarniają Ci proces zakupu i przesyłkę do PL, czas 3-4 tygodnie przeważnie).
@astrogator sam plastik to szukaj na stronach z projektami do druku 3D. Takie rzeczy to raczej trudno dostać. Jakbyś znał producenta to możesz do nich maila napisać. Czasami się udaje dogadać ;) a jak ie to wymiana na inne przyrządy(jak pisałem gdzieś wyżej)
@astrogator: Jedyna firma, jaką znam i która sprzedaje części do swoich celowników to Anschutz. Ale oni robią celowniki sportowe, które mogą kosztować kilka tyś zł.

Zostaje Ci chyba tylko kupić nowy, kompletny celownik na np. Allegro. I to taki bardziej uniwersalny, bo z typowo strzelbowych znalazłem coś takiego jak w linku. Niestety z opisu wynika, że pasuje tylko do Marlina.
https://www.brownells.pl/MARLIN-1895-REAR-SIGHT-Marlin-1895-Adjustable-Ghost-Ring-Rear-Sight-Black-XS-SIGHT-SYSTEMS-Adjustable-Ghost-Ring-006103095

Właśnie tak sobie ogarniam, że do mojego Mossberga też by