Wpis z mikrobloga

@NPC2137: Ja na to liczę, że to będzie na takiej zasadzie, że tak jak w psnow będzie można stremować a będzie też można pobrać na dysk gierkę którą chcemy ograć z dodanym patchem podbijającym jakość.

No i że mając własne kopie starszych gier będzie można je też odpalić w trybie kompatybilności z darmową aktualizacją (tak wiem, to jest sony...).
No i że mając własne kopie starszych gier będzie można je też odpalić w trybie kompatybilności z darmową aktualizacją (tak wiem, to jest sony...).


Co najwyżej PS2 i PS3, Bluray w środku PS5 nie jest wstanie czytać płyt CD-ROM które były na PS1. Poprostu 2 generacja czytników Bluray zrzuciła kompatybilność z CD-ROM z lat 90. Co najwyżej płyty DVD
@NPC2137: Imo najistotniejsza jest kwestia gier z ps3 bo wiadomo jaka ta konsola była kretyńska pod względem architektury. Microsoft szybciej ogarnął, że konsola to powinien być przerobiony pecet.

Fajnie byłoby pograć w lepszej rozdziałce i ew teksturach w red dead redemption czy Ico HD.

@redemptor: Myślisz? Jeśli taka kompatybilność by działała to byłoby z ich strony mega słabe aby nie udostepnić tej funkcji posiadaczom fizycznych/cyfrowych kopii starszych gier.

Tym bardziej,
@josedra52:

Myślisz? Jeśli taka kompatybilność by działała to byłoby z ich strony mega słabe aby nie udostepnić tej funkcji posiadaczom fizycznych/cyfrowych kopii starszych gier.


Niektóre gry na PS4 mają w sobie wbudowany emulator np. Resident Evil Code Veronica oraz stare GTA 3/VC/SA oraz w przypadku gier PS1 taki emulator ma FF7 i żeby pograć w te i tak musiałeś je kupić ponownie w sklepie cyfrowym. Nośnik fizyczny z PS2/PS1 nie działały