Wpis z mikrobloga

Mam kompa z Rtx 2060 16gb ram i I5-9400f.
Mimo dość mocnej karty graficznej, nie zawsze wszystko działa jak należy. Gta V wcześniej działało w tych 60 fps na bardzo wysokich/ultra ustawieniach, a teraz to tak w przedziale 48-55 fps. Moim zdaniem, to może być wina procka, że za słaby, ale kompletnie się nie znam, dlatego Was pytam. Poniżej screen z GTA V i zużyciem.

#komputery #gry #gtav
Lubar - Mam kompa z Rtx 2060 16gb ram i I5-9400f.
Mimo dość mocnej karty graficznej,...

źródło: comment_16420432110EBvMHx2Hf3mopvnycg6bc.jpg

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
@nowywinternetach: Możliwe, bo wcześniej GTA śmigało, a teraz nawet po obniżeniu grafiki są ścinki. Znasz jakiś dobry program do szukania wirusów, bo avast nic nie widzi ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@nowywinternetach: Typie, wez sie nie pruj. Chodzi glownie o advanced graphic options i kazdy wie co mam na mysli. Jest 4:24 rano, a ja ostatni raz ta gre mialem zainstalowana 2 lata temu. Ogolnie ustawienia w tej grze mozna tak #!$%@?, ze z 140 fpsow zejdziesz na 45 jak nie wiesz co klikasz. Tyle.
  • Odpowiedz
Ogolnie ustawienia w tej grze mozna tak #!$%@?, ze z 140 fpsow zejdziesz na 45 jak nie wiesz co klikasz. Tyle.


@NielegalneKretowisko: Ta, ale nie mów, że podbijesz użycie procka. Ustawienia graficzne zwiększają użycie grafiki. I tak jest w każdej grze. Wprowadzasz w błąd i tyle. Jak się chce diagnozować to trzeba wiedzieć po czym. Potem ktoś pomyśli, że ustawienia graficzne wpływają na procesor, a prawda jest taka, że na odwrót.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Lubar: Akurat GTA to dosyć specyficzna gra. Co benchmark to inne wyniki. Typowy nowy wytwór rockstara z pierdyliardem ustawień graficznych. Mnie z 1660ti i 3600x przeraziło że dosyć stary tytuł może mieć spadki poniżej 60 fps a jednak zdarza się. Niektóre opcje graficzne są niewarte ustawiania ich na ultra. Byłem wręcz wściekły jak po kupnie komputera zobaczyłem takie akcje z klatkami. Myślałem, że to problem z wydajnością jednostki ale nie to
  • Odpowiedz