Wpis z mikrobloga

@jaroty: ludzie 12800k+ będą płacili dużo większe podatki - tam nie ma ochrony przed klinem. Dodatkowo sposób liczenia podatków jest taki, że większość kasy będzie szła do Skarbu Państwa, a nie jak do tej pory do samorządów (centralizacja podatkowa).
  • Odpowiedz
ogólnie mam wrażenie że on się ostatnio całkiem odkleił.
Wcześniej się jakoś krył z jawna pogarda i tępym jak uderzenie w łeb obuchem szczuciem (chociażby monolog o cenie chleba, raczej wymijał niż odpowiadał) a teraz już leci z tematem
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@elwispotok
@trustME
@p4damczyk
Sam jestem autorem tego screena. Nigdzie go nie znalazłem. Nie dziwi mnie, że usunął swoją infografikę bo znalazła się z ogniem krytyki i kpin w komentarzach. Poza tym można zobaczyć na jego profilu, że ma infografiki w takim samym stylu, chyba że usunął bo przynajmniej wczoraj wieczorem były.
  • Odpowiedz
Mati kłamczuszek, ale zdanie ma niezerowe prawdopodobieństwo być prawdziwe gdyż stwierdza w nim, że 99,995% zarabiających do 12800 (w ujęciu rocznym) nie straci na polskim ładzie. Ale wydaje mi się, że i tutaj analiza jest ad rectum
  • Odpowiedz
@oxern: macie chyba problemy z czytaniem ze zrozumieniem, 99.995% z tych co zarabiają do 12800 będą na + lub neutralni. A nie że 99.995% Polaków zarabia do 12800zł. Czytać nie umiecie a robicie sensacje.
  • Odpowiedz