Wpis z mikrobloga

Gdzie teraz można kupić tanio baze nikotynową,shoty itp?
Kupuje na allegro 1l glikolu i gliceryny i sam mam zamiar robić bazy tylko nikotyny brak ;/
Zamawiać nie chcę z hiliqu (za dużo #!$%@? sie z tym)
Są może jakieś shoty typu 10ml 200mg itd do kupienia? Widziałem na allegro lokalnie, że ktoś tak sprzedaje albo na olx, ale wydaje mi się to szemrane
#vape #epapierosy #epapieros #liquidy #vaping
  • 30
  • Odpowiedz
@carterlouiskaurava: Celnicy nie mają się czego czepiać bo przesyłka wysłana z terenu UE, gdzie nie ma potrzeby dokonywania odprawy celnej. Jedynie wystarczy, że nadawca wpisze zawartość przesyłki na liście przewozowym
  • Odpowiedz
@LSkiper: i co tam się wpisuje? Pytanie może głupie, ale pisze się baza nikotynowa czy jak to wygląda? Wiem, że z krajów strefy Schengen można na własny użytek do Polski wwieźć dowolne ilości płynów do e-papierosów, ale nie wiem jak sprawa wygląda z kupowaniem przez internet z innego kraju strefy Schengen.
  • Odpowiedz
Nic się nie wpisuje, bo to sklep załatwia wszystkie formalności związane z listem przewozowym. Zakaz sprzedaży przez internet obowiązuje w PL, co nie znaczy że w takiej Francji też obowiązuje, z czego korzysta mnośtwo osób sądząc po opiniach na LPV. Już nie pamiętam co tam było na liście przewozowym, bo informacja o zawartości paczki służy tylko przewoźnikowi, aby wiedział jak postępować w przypadku uszkodzenia przesyłki.
  • Odpowiedz