Wpis z mikrobloga

Cieszy mnie że pomimo ogólnej niechęci do mnie potraficie docenić moją pracę jak było to z moim najnowszym filmem: https://youtu.be/qwqeuv3Kjqg Jak widać po komentarzach moje filmy się podobają ale przeszkadza wam autor. Przypomniała mi się sytuacja z moim poprzednim filmem który wszedł na główną wykopu wrzucony z innego konta. Hejterzy nie zorientowali sie że to moje dzieło i wołali mnie w komentarzach pokazując mi "jak się powinno robić filmy o Chinach" na przykładzie MOJEGO filmu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mój ostatni film pomimo dobrych opinii został zakopany przez hejterów którzy nawet go nie obejrzeli. Więc się nie dziwcie że jakość publikowanych materiałów na stronie głównej podupada.
Wiem że wielu z Was obawia się napisać na wykopie cokolwiek innego na mój temat niż hejt bo zostanie zaszczuta. Wiem bo dostaje dużo wiadomości na priv. Zapraszam wszystkich do komentowania na moim kanale youtube. Przypominam że spełniamy oczekiwania naszych widzów czego przykładem jest ostatni film w którym pokazaliśmy małą i biedną wioskę. Na WSZYSTKIE pytania widzów odpowiadamy w naszym videopodcast DZIENNIK POKŁADOWY (samego videopodcastu nagraliśmy ponad 10 godzin).
#chiny #tosachiny #oswiadczenie #tworczoscwlasna
LuckyStrike - Cieszy mnie że pomimo ogólnej niechęci do mnie potraficie docenić moją ...

źródło: comment_1641926882JIFMuzNUyht4GvgUXwnT73.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@LuckyStrike: A jaki stosunek mają do białych? Mam konkretne info z Korei Południowej a dokładniej mój bliski znajomy który tam przebywał kilka miesięcy i mówił mi, ze nie przepadają za obcokrajowcami. A jak jest w Chinach?
  • Odpowiedz