Wpis z mikrobloga

Hehe, pamiętam te zachwyty na Raducanu. I artykuły polskich ekspertów, że to jest prawdziwy talent, a nie jakaś tam Świątek. I jeszcze to, że to Świątek musi się uczyć od niej a nie na odwrót.
#tenis
  • 6
@danob99: NIe Wiem kto się podniecał chyba jacyś debile. Ta jej wygrana w us open to idealny przykład na losowość wta a nie żaden talent, od tamtej pory #!$%@? ciągle w pierwszych rundach. Iga może super dużo nie wygrywała ale była stabilniejsza w takim sensie że zawsze chociaż te dwie rundy przejdzie.
@Lsrd: W sensie, że Ty taki ekspert, że od razu wiedziałeś, że z tej mąki chleba nie będzie? Czy może wywróżyłeś to z kryształowej kuli? ( ͡º ͜ʖ͡º) Kto to wiedział co będzie..Raducanu zwyczajnie odwaliło od nadmiaru atencji i aktualnie znajduje się na tym samym kursie co niejaka Bouchard kilka lat temu. Polemizowałbym czy da się wygrać USOpen przez przypadek. Szczęście do losowania? Jak najbardziej i
@nieujawniony: nie wiedziałem na 100%, ale nie ma co się napalać po jednym przebłysku w wta i robią jej tymi kontraktami reklamowymi w pewnym sensie wielką krzywdę, narodowość jest trochę przekleństwem Jak sam wiesz, szeroka czołówka bywa mega niestabilna i jest dużo losowości, co pokazał np. skład ćwierćfinałów w wielkich szlemach. Ja nie widzę żeby się miała szybko ogarnąć z tego kryzysu, nie ma póki co podstaw żeby tak myśleć.