Wpis z mikrobloga

rok od rejestracji? Korzystasz trzy lata, potem rejestrujesz i masz jeszcze rok gwarancji??


@CichyBob: Tak ale ich polityka jest taka, że jak nie masz konta na czytniku to nic nie możesz oprócz wrzucenia i odpalenia ebooka - nawet wysyłać sobie artykułów na czytnik do poczytania później.

A po za tym to nie wiem czy czytnik przy uruchomieniu się nie łączy z netem i czegoś nie rejestruje. Kindle to strasznie zamknięty system
@CichyBob: No to nie wiem czy coś się nie zmieniło. Na kilku stronach o czytnikach czytałem i od kilku mirków dowiedziałem się kiedyś, że jest specjalna kindlowa gwarancja po rejestracji czytnika. A interere mnie to bo swój czytnik odsprzedawałem a nie podłączyłem go do neta ani razu.
to Kindle się psują? Mam classica od 9 lat i #!$%@? działa


@ulsterboy: Ekrany kiedyś leciały. Jak kupowałem Kindle keyboard to w ciągu chyba pierwszego miesiąca wymieniłem DWA. Przy czym żaden nie "upadł", same zdechły.
@bialy100k: to były początki technologii i Kindle w ogóle, dziś Kindle mają opinię pancernych, zresztą sam mam PW 3, którego nie oszczędzałem (ale doprecyzuję, że jest w jakimś tanim etui z Allegro) i wygląda niemal jak nówka.
@Fenrirr: Myślę, że to był problem technologiczny. I błędy wychodziły dopiero podczas użytkowania. Też używam od ~5 lat PW3, ale BEZ etui - bardzo go lubię. Przy czym te, które mi zdechły były zawsze w etui. Dlatego z nich zrezygnowałem. Skoro "nie ochroniły" - to po prostu olać to zabezpieczenie. Natomiast przy wyjazdach Kindle zawsze ma w torbie osobną, płaską kieszeń - tak, by się nie zginać.