Wpis z mikrobloga

Siemaneczko Mirki i Mirabelki
Dużo jest tutaj xbox'iarzy ? Szukam towarzystwa do gierek skill niski wiec raczej bez masterowamie.Chętnie coopy lub multiki typu BF2042 czy Warzone.
Game Pass oczywiście wykupiony.
Ktoś chętny ? Albo macie jakieś fajny discord ?

#xbox #xboxseriesx #xboxseriess #gamepass #discord #wykopowigamerzy
el3m3nt - Siemaneczko Mirki i Mirabelki
Dużo jest tutaj xbox'iarzy ? Szukam towarzyst...

źródło: comment_1641668854eHOw8whfXiEA2Cr9mFUuor.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@el3m3nt #!$%@? w sensie że całkowicie odbiegało to od klasycznego Battlefielda z klasami, broniami, pojazdami itp.
W tym nowym masz już specjalistów z dodatkowymi umiejętnościami, to jak punkty są przyznawane wyklucza jakikolwiek teamplay jak w bf4, bf1,
Wpierw reklamy były z 128 osobami teraz z tego zrezygnować musieli, boty są zbędne
Brak tabeli
Brak voipa
Brak całej biblioteki broni bo masz tylko ok 20 broni, customizacje mało co
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Pan_Orama Chciałem opinię poznać bo ja ostatni raz grałem w BF3 na pc dawno dawno i jak tutaj wróciłem to gra mi się dobrze.Faktycznie brak voipa mi doskwiera ale myślę że dorzucą - wiadomo powinno być od razu.Co do klas i specjalistów to masz rację i z tym już nic nie zrobią raczej.Co do biblioteki broni mam nadzieję że również rozbudują bo jest biednie to fakt.
  • Odpowiedz
@el3m3nt
Słabo widzę by coś rozbudowali ze względu na słabe zainteresowanie gry, w ten weekend darmowa gra jest na Xboxie, myślę że na e3 pokażą coś nowergo by odkupić się, ale słabo to widzę.

Jak na gracza z 20 letnim stażem. Myślę że to jest już dogrywanie EA, ubi przed totalnym brakiem zainteresowania ludzi.
O czym mówię ? Popatrz na ea - jedne z dobrych tytułów od nich ostatnio to : fallen order, it takes two. Poza tym nic, FIFA itp co roku wychodzą i są takie same.
Ubi - banalnie budowane światy, ai jest totalnie tępe - wszystko budowane na dwóch silnikach - AC - w kółko go samo, far cry - co nowszy to głupszy, rainbow six może coś warty uwagi, ghost recon jak division tylko z inną
  • Odpowiedz
@el3m3nt cd. W 2021 Wielki hype był na Bf2042 Cod vanguard Back 4 blood I wszystko okazało się kaszana

BF3 to była gra, cod mw2019 to było coś
Sam mam w bf4 1800h i chciałem coś nowego ale przy tym co wypuścili to wole zostać na bf4 czy pograć na hell let loose
  • Odpowiedz
@Ale_co_to
Co ze sprzedaży ?
Ciekawe ile mieli zwrotów, zobacz sobie na to ile ludzi gra w tego nowego bfa a ile w stare odsłony. Z tego co wczoraj patrzyłem to było 13k w ciągu 24h
A ile kopi poszło w pierwszym tygodniu ? 4.2 mln
Bardzo maly procent gra dalej - 0.3%
  • Odpowiedz
@Pan_Orama: no to że mówisz o mitycznym dogorywaniu, a ea i ubisoft sprzedają rekordowe liczby gier, tak wiec nie masz racji bo nikt tutaj nie dogorywa tylko jest w szczycie w swojej historii. Jeżeli gra nie jest w założeniu grą usługą, to nikogo nie obchodzi w korporacjach ile osób aktualnie gra. Sprzedali 4.2 to sprzedali 4.2 i tyle. Może „banalnie budowane światy” i „cały czas to samo” ale hajs się
  • Odpowiedz
@Pan_Orama: dodatkowo kolejne mityczne zwroty xD cyberpunka tak wszyscy zwracali a bylo 215 tys. Zwroconych egzemplarzy wiec bf na bank nie było więcej. Weź coś trochę poczytaj zanim zaczniesz jakieś teorie głosić.
  • Odpowiedz