Wpis z mikrobloga

Ok, to teraz pytania mam takie:

1. Pod jakie paragrafy podlega zachowanie Leksia w tej chwili?
2. Czy Leksiu może już teraz wytoczyć proces o zniesławienie Konopskiemu?
3. Czy dziewczyna, która kłamała z wiekiem i chciała się wybić na aferze poniesie konsekwencje?

Przemyślenia:
- Na pewno zachowanie Leksia nie jest dobre dla agencji.
- Afera kamerkowa Natsu i afera "leksiowa" różni się od siebie, lecz ma wspólne podłoże - nagość, seks. Natsu rozbierała się przed kamerkami rzekomo przed dorosłymi, ale równie dobrze po drugiej stronie mogły być dzieci. (z tym, że dzieci na takie strony wchodzić nie powinny). Leksiu był świadomy tego co wysyła do obcych kobiet, luźno trzymając się granicy wieku.
- Leksiu jest niewyżyty seksualnie, zapewne zdesperowany na punkcie braku dziewczyny/seksu. Nic go nie usprawiedliwia, ale na pewno można doszukać się przyczyn dlaczego jest, jaki jest.
- Na Konopskim odbiją się fałszywe oskarżenia o pedofilię. Mógł go nazwać zboczeńcem, zwyrolem, ale nie zweryfikował prawdziwości informacji zbyt dokładnie.
- Biorąc pod uwagę aferę kamerkową Natsu i tą Leksia "wypadałoby" Leksiowi zniknąć z internetu, bo będzie miał przyklejoną przez ludzi odpowiednią łatkę (zresztą jak Natsu) jednak biorąc pod uwagę to, że internet szybko zapomina nie byłbym tego taki pewny.
- Jeszcze bardziej utwierdziłem się w przekonaniu, że środowisko influencerskie jest fałszywe, obłudne, obrzydliwe, gdzie wszechobecny jest brak pokory i szacunku do drugiej osoby.
- To odpowiedni czas dla Wardęgi, żeby wytoczyć bombę Konopskiemu (ma na Niego jakieś materiały)

#teamx
#leksiu
#wardega
#konopsky
#revo
  • 3
@darkmen2905: 1. Chyba za przechowywanie/rozpowszechnianie zdjęć nagich nieletnich (jeżeli doniesienia o fap folderze są prawdziwe i to były nagie zdjęcia)
2. Na moje to na spokojnie. Jeżeli film Konopa został zabezpieczony notarialnie przez ich agencję (mogli nie pomyśleć), to sprawa skończy się w sądzie.
3. W praktyce na pewno nie, w teorie też nie. Bo sumie dalej to jakaś anonka jest.