Wpis z mikrobloga

jaki polecicie odkurzacz akumulatorowy?

mam w domu prawie wszędzie panele, gdzieniegdzie płytki i dwa małe dywany, chce kupic odkurzacz akumulatorowy, najlepiej taki, który potrafi się „łamać” żeby elegancko wjeżdżać np pod kanapę i inne szafki
chcę żeby to był dobry sprzęt na lata, ale nie chce wydawać fortuny, takie minimum ceny maksimum jakości.

jeszcze się zastanawiam nad mopem parowym do mycia paneli. ma ktoś i poleca?

a może jakieś urządzenie łączące funkcje odkurzacza i mopa?

coś polecicie?

#odkurzacz #sprzatanie #gadzety #agd
powodzenia - jaki polecicie odkurzacz akumulatorowy?

mam w domu prawie wszędzie pane...

źródło: comment_16416456356VIM7kBAjRg6TN0ubGDkPT.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@powodzenia mam Dyson v11 absolutepro
Jak masz zwierzeta i chcesz sofę, dywan czy fotel odkurzyć to nic lepiej chyba nie odkurzy niż Dyson, ale jeśli jak piszesz prawie wszędzie panele to szkoda przepłacać (choć ja nie mam w ogóle dywanów)
Znajomi mają Tefala łamanego i chwalą sobie, odkurzałem nim u nich i podobnie jak dysonem na twardej podłodze
  • Odpowiedz
@powodzenia: Miałam już kilka bezprzewodowych odkurzaczy i jestem zadowolona z Dysona najbardziej. Mam V8 już 4 lata i nadal śmiga. Bateria trzyma trochę krócej niż na początku, ale nie na tyle, że nie daje się sprzątać mieszkania w normalnym tempie. W porównaniu moje stare bezprzewodowe odkurzacze były po roku czy dwóch do śmieci (bateria nie trzymała w ogóle). Kiedy kupowałam V8, w sklepie leżał akurat mały kamyczek i taka ciekawostka
  • Odpowiedz