Wpis z mikrobloga

Witam. Mam zepsuty dekoder nc+. Szukam informacji jak odpalić kartę cayman na dekoderze ocatgon sf8008. Wszystkie informacje jakie znalazłem dotyczą kart cameleon. Jest taka możliwość ?

#nc+ #cccam #oscam
  • 9
@teka2: czegoś nie ogarniam, dekoder jest zepsuty ale chcesz coś na nim "odpalić", ma to być karta dostępu warunkowego ale przy użyciu cccam? czy rzuciłeś tylko tagami dla zasiegu
@hu-nows: mam zepsuty dekoder WiFi PremiumBox+ od nc+. Posiadam też drugi dekoder to jest octagon sf8008 i na nim chciałbym używać kartę cayman. Wiem że oscam/cccam daje możliwość oglądania tv z linijek. Gdzies wyczytałem że można skonfigurować oscam pod kartę. Ale nie mogę znaleźć szczegółów.
@teka2: aa żeby karta sparowana z tamtym oficjalnym pudełkiem pracowała w twoim prywatnym pudełku.
To raczej tak się nie da ale może jakiś haker mnie skoryguje. Teraz to już pewnie nawet splitery nie działają z tymi parowanymi kartami. Musisz się zdecydować full legal z płatnym opcjonalnym multiroom albo full pirat z linijkami cccam od Chińczyka
@pawelas87 @hu-nows dzięki za info. Właśnie dlatego pewnie nigdzie nie mogłem znaleźć informacji. Wszędzie pisali o starych kartach... No nic. Będę musiał czekać na nowy dekoder. Dzięki za pomoc