Wpis z mikrobloga

@adek781: nikt go nie broni. Nazwali go pedofilem na podstawie zdjęcia z portalu randkowego na którym nie widac co pisała tamta typiara. Nie jestem żadnym fanem tego grubasa ale mam nadzieje że prawnicy szykują pozew dla tego pędzla konopa.
  • Odpowiedz
@adek781 tylko wiesz ona powtarza to co widziała/usłyszała. A chłop po prostu go oczernił XD swoją drogą obczajałem sobie shota z streama Revo gdzie analizował tą akcję i podobno Konop przy każdej aferce robi prywatne konto na ig xd chyba kolejny dowód, że to atencyjna #!$%@? jest
  • Odpowiedz
@wyindywidualizowany7: a dla ciebie kto jest wyznacznikiem prawdy? wykop? XDD usun konto chlopie bo sie osmieszasz. A co by nie mowic o Zugaj to jest najblizej Leksia ze wszystkich co sie wypowiadaja w internecie czytaj. wardega konop itp, wiec az takim zlym wyznacznikiem prawdy to nie jest, ale to juz widze ze przeroslo twoje myslenie
  • Odpowiedz
@wyindywidualizowany7: Ona jako jedyna mogła z nim rozmawiać o tej sprawie, przeciez leksiu sam nagral film w ktorym przeprasza i ze prawnicy zajmuja sie sprawa(?) a jak sie zajmuja to znaczy ze zlamal prawo, gdyby to byla tylko jedna 15 latka a reszta 18+ to by nie potrzebowal zadnych prawnikow, no ale to juz raczej to twojej malej głowki nie dociera
  • Odpowiedz
@styxu: mozliwe, ale raczej mało prawdopodobne, wystarczy zobaczyc jego ton wypowiedzi co raczej wskazuje ze zajmuja sie tym ze on cos przeskrobał
  • Odpowiedz
@adek781: Ja #!$%@?, dla mnie wyznacznikiem prawdy są dowody, a nie słowa znanych ludzi XDDDDDD
A dowody jak na razie są takie, że sama zainteresowana przyznała w rozmowie z Wardęgą, że miała skończone 15 lat, a info które podał konop to był fałsz, więc weź się już nie kompromituj.

prawnicy zajmuja sie sprawa(?) a jak sie zajmuja to znaczy ze zlamal prawo


XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD serio nie da się inaczej tego skomentować,
  • Odpowiedz