Wpis z mikrobloga

Jest w #czestochowa jakieś miejsce, gdzie jest w ciul kominów z czerwonymi światełkami? Mieszkam dość daleko, ale patrząc z wysokiej góry na północny wschód widzę w chuuuj mrugających czerwonych światełek, i już z pół roku kminie skąd to, a oprócz Częstochowy (90 km odemnie) totalnie nic tam nie ma ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lesio: w sumie kierunek też się zgadza, jest to daleko w #!$%@? rozciągnięte na horyzoncie jak jakieś lotnisko, faktycznie to może być Bełchatów, 165 km odległości :O
  • Odpowiedz
@Jelen_Szlachetny: Góra Świętej Anny woj opolskie, wiem że obok Gliwic, w Wielowsi jest Farna wiatrowa (26 km odemnie), ale to nad czym ja się zastanawiam jest bardzo bardzo daleko w stosunku do tej farmy wiatrowej, bo ją też widzę i mam porównanie.... wiem niby głupota, ale wszystkie obiekty jestem w stanie sam zlokalizować, ale to jest zbyt daleko żeby cokolwiek dojrzeć np. lornetką... dopiero nocą widać, może to być ten
  • Odpowiedz
@Singularity00: to również może być trafne, pierwsze co to mi do głowy przyszło lotnisko, aż z ciekawości pójdę jutro dokładnie popatrzeć, bo jak czysta noc jest to górnośląski okręg przemysłowy ładnie widać :p
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@agareas: na linii w kierunku Góry Kamieńsk (mniej więcej) powinieneś jeszcze widzieć RTCN Wręczyca Wielka (Klepaczka) 340mnpt, więc jak za światełkiem tego masztu dostrzeżesz jeszcze słabiej świecące światła to może to być Góra Kamieńsk.
  • Odpowiedz