Wpis z mikrobloga

Ktoś widział, ktoś słyszał perfumy o zapachu Zara 8.0 / Extreme ale trzymające się minimum 6h. Uwielbiam ten zapach ale nie widzi mi się co 3h odświeżać zapach ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#perfumy #zara
  • 7
  • Odpowiedz
@Moxer093: dałem 2 psiki w jedno miejsce. do 7,5 h było ją czuć bliskoskórnie, więcej nie sprawdzałem, bo wziąłem prysznic. po prysznicu szurając nosem po skórze dalej resztki były wyczuwalne. przez chyba pierwsze 3-4 h w miarę sensownie projektowała. nie mam pojęcia czy u Ciebie też tak będzie wyglądało i czy testowanie tego zapachu o tej porze roku jest miarodajne. w razie czego mogę Ci polać 10 ml na testy to
  • Odpowiedz
@Moxer093: cały flakon 100 ml - 80 zł, odlewka - 0,8 zł / ml + 2,5 zł szkło. mogę wysłać olxem w tej kategorii, gdzie aktualnie wysyłka jest najtańsza. Jeśli by szło przez olx, to kwota na olx to będzie 2 zł, a reszta blikiem albo tradycyjnym przelewem - nie chcę żeby olx mnie ścigał o skan dowodu. Batch z 2019 roku, flaszka jak niżej. Jeśli jest spoko, to odezwij się
gruby200 - @Moxer093: cały flakon 100 ml - 80 zł, odlewka - 0,8 zł / ml + 2,5 zł szkł...

źródło: comment_1641677897GmeGaaElcjdsuUgnCHbshi.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz