Wpis z mikrobloga

Mirasy z #tarnow - ktokolwiek widział, ktokolwiek wie

Zgubiłem pendrive z archiwalnymi zdjęciami robionymi na przestrzeni 20 lat :/ oprócz tego jeszcze były na nim moje dokumenty z dosyć wrażliwymi danymi :(.
Wiele haseł już pozmieniałem na wszelki wypadek.

Wypytałem już wszędzie gdzie mogłem. Musiał mi wypaść z kieszeni w którymś z tych miejsc:
- Biedronka na Słonecznej,
- stacja paliw przy okrężnej,
- przy paczkomacie na Starodąbrowskiej,
- w Auchanie na Błonie
- i (najprawdopodobniej) na w szatni na siłowni ExtremeFitness też na Błoniach.

Pół bidy jeśli znalazca po prostu zrobi format i będzie cieszył się z wartego teraz stówkę pendrajwa za darmoszkę.
Jeśli ktoś będzie chciał wykorzystać to co tam było (obojętne w jaki sposób) to będzie wyjątkowym SKUR@@@IM kryminalistą.

Co prawda po przeglądnięciu zawartości znalazca w 5 minut znajdzie tam mój adres i nr telefonu i by się skontaktował ale jak widać do tej pory z tego nie skorzystał.

Jeśli ktoś ma jakieś informacje na ten temat to proszę o info / PW. Może ktoś zna znalazcę co się pochwalił że jakiś frajer zgubił pena.

Pen to Samsung 128 GB Fit USB 3.1. Dla uczciwego znalazcy co nie ruszy danych przewidziana nagroda.
Wasz_Pan - Mirasy z #tarnow - ktokolwiek widział, ktokolwiek wie

Zgubiłem pendrive...

źródło: comment_1641571159VZmDnGxbdkq88OCcIUgUZM.jpg

Pobierz
  • 13
- i (najprawdopodobniej) na w szatni na siłowni ExtremeFitness też na Błoniach.


@Wasz_Pan: nie wiem czy tam już pytałeś, ale będę tam jutro rano to mogę zagadać do dziewczyn czy ktoś nie oddał.
@RobiS: tam już pisałem - póki co brak odzewu

@Endorfinek: to chyba nie jest konto jednego i akurat tego konkretnego klubu :P ale spoko im większy zasięg tym lepiej ;)

tzn i lepiej i nie lepiej bo coraz więcej ludzi będzie wiedziało do czego jestem zdolny i może zaczną za mną chodzić "bo a może znowu coś wartościowego za 5 zeta zgubi" []
Mirki zdarzył się CUD. Wracając dzisiaj do domu odruchowo zajrzałem do skrzynki na listy a tam koperta ...a w środku pendrajw (). Koperta bez niczego - żadnych napisów ani nic. Pliki nie tknięte - wszystko jest.

Trafiło na kogoś wybitnie uczciwego i chyba mieszkającego w okolicy. Wychodzi na to, że musiał mi wypaść całkiem nie daleko.

Dziękuję Wszystkim tutaj za pomoc i wsparcie @Endorfinek:
WaszPan - Mirki zdarzył się CUD. Wracając dzisiaj do domu odruchowo zajrzałem do skrz...

źródło: comment_1641682703BqrOeMRtA2m6HmugPE4GPg.jpg

Pobierz