Wpis z mikrobloga

@krizzz: mały dywan przy łóżku, albo większy który będzie trochę wystawać. Ciężkie, ciemne zasłony. Jakaś spora roślinka stojąca za komodą, albo pnąca się w dół z komody (epipremnum nadaje się do obu). Do tego dodatki personalne, okładki albumów na ścianie, albo obrazy które ci sie podobają - przy takiej pustej ścianie najlepiej jebnąć coś dużego
Pobierz O.....a - @krizzz: mały dywan przy łóżku, albo większy który będzie trochę wystawać. ...
źródło: comment_1641517882AuPw9BsA1PZ5hIHhBzCyE2.jpg
@zekai: Pytasz poważnie czy trollujesz? Jeśli to pierwsze to odpal pinterest, wrzuć w szukarkę home office i znajdziesz wiele do dobrych pomysłów. Teraz wygląda to źle.
@zekai masz równa podłogę gładką która łatwo utrzymać w czystości, jak nawalisz gówna, dywanów, zasłon, kwiatów to będziesz miał dodatkowe sprzątanie. Olej to, czym mniej rzeczy tym lepiej. Puscisz roboodkurzacz i gotowe.
@zekai: Bombelka, a najlepiej dwa

A tak serio to jest w pytę - u mnie jest tak samo tyle że za szafkę robi mi karton po obudowie od pc + mam stolik i małą lodówkę na mountain dew. Jak sobie dowalisz innych pierdół i w końcu będziesz potrzebował tyle miejsca ile aktualnie masz to się #!$%@?, wierz mi
@zekai ja bym dodała Makramy na doniczki z kwiatami. Takie wiszące. Masz.sporo miejsca wolnego na ścianach to nawet że cztery.
Doniczkę z kwiatem na komodę.
Dodałabym jakiś fajny dywan.
Zaopatrzyła się w dwa bardzo duże plakaty najlepiej z żywymi kolorami.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zekai:
Na szybko dodaj rośliny, a na przyszłość pomyśl o przemalowaniu ścian bo teraz ta biel i szarość ci się zlewa bardzo. Za mało kontrastów według mnie.