Wpis z mikrobloga

nigdy nie będzie dla mnie wygodne granie przed pc, wole grac w 30 klatkach leżąc na łóżku z padem niz w 4k60 siedząc na krześle i obsługując myszkę i klawiaturę. Taka dygresja, ktos jeszcze podziela moje zdanie? ( ͡º ͜ʖ͡º)
uprzedzając, wiem że można podłączyć pada pod pc, i rzucać obraz na tv, ale wciąż to nie ta sama wygoda
#konsole #pcmasterrace #gry
  • 16
@GhostTrick w sumie nawet w strzelanki nauczylem sie na padzie grać, no ale jednak wiadomo ze to nie to samo jak masz twarz przed monitorem i grasz na myszce. Tylko to tez nie jest moj target jesli chodzi o gierki, wszystkie pozostale lepiej mi sie gra na konsoli, no chyba ze strategie ( ͡º ͜ʖ͡º)
@TadzioNorek: ale wiesz że możesz też grać na padzie na PC ? nie wiem czemu konsolarze używają tego jako argumentu xD nie widzę różnicy, jak masz normalny monitor albo podepniesz go do TV to jaka różnica ? no może taka że masz lepszą grafikę, wydajność, możliwość instalowania modów, nie musisz płacić za granie online
@TadzioNorek: ja może jestem jakiś dziwny ale źle mi się gra na padzie. Horizona Zero uwielbiam na PC ale się odbiłem na PS4 przez strzelanie z łuku padem. RDR2 się przemęczyłem ale na PC była inna liga doświadczenia. I tak dalej i tym podobne, mam nawet pada do PC i poza Ori leży i się kurzy.
@jerry_owies no napisałem to nawet, co nie zmienia faktu ze i tak dla mnie to przerost formy nad treścią i szczerze mi sie nie chce, wole po prostu usiąść przed konsola i odpalic gierke bez zbędnych rzeczy, nawet kosztem modów czy grafiki (ale jak sie siedzi pare metrow od tv to i tak różnica malo zauważalna) pomijam aspekty cen wszystkiego, bo stricte chodzi mi o samą wygode a w tym wypadku zawsze
@jerry_owies a możliwe, ale od 8 lat jestem konsolowcem przeplatane z epizodami komputerowymi i nie spotkałem sie z tym problemem. Właśnie w drugą strone, ileż to razy sie #!$%@? z tymi pecetami to az mi sie odechciewało grać. Szkoda mi jedynie produkcji które mają nacisk na procesor, przynajmniej tak bylo przy poprzedniej generacji bo te obecne pewnie uciagna wiekszosc gierek. Mam na myśli tutaj takie beamng które twórcy nie wydali na konsole