Wpis z mikrobloga

#everli Siemanko Mirki! To nie żaden spam, czy inna lewa akcja Nie wiem czy wiecie, ale od pewnego czasu zakupy dostarcza u nas Firma Everli #everli. Póki co dostawa z Biedry, Lidla i Kaufa. Przy zakupach za 100 PLN dostawa kosztuje 9,99, ale jest też abonament za 25 miesięcznie i nieograniczona liczba dostaw. Pierwszy miesiąc dostaw gratis możecie wypróbować za friko, bez dodatkowych kosztów. Czyli 30 dni zakupów prosto pod drzwi, jeśli ich cena przekroczy 100 bez opłaty za dostawę Dodatkowo jak czegoś nie ma w sklepie to koleżanka, czy kolega (tzw.Szoper ) dzwoni i konsultuje czy chcecie coś w zamian. Pobiera z konta zawsze o kilka - kilkanaście zeta więcej, gdyby rzeczy na wagę wyszły trochę drożej, ale zwrot na koto po zakupach jest błyskawiczny. Zajoba dostaję już na tym urlopie i sprzedsję produkty firm z którymi nie mam nic wspólnego , ale w tym przypadku warto. Dodatkowo korzyść jest obopulna Wy 30 pln rabatu na pierwsze zakupy, ja 20 pln KOD RABATOWY po kliknięciu w link - będzie tam do skopiowania i w podsumowaniu zakupów (za minimum 150) wpiszcie jako kod rabatowy - Zniżka dla Ciebie: 30 zł : http://www.s24.be/F2VkPa1
patpac - #everli Siemanko Mirki! To nie żaden spam, czy inna lewa akcja Nie wiem czy ...

źródło: comment_1641500478aNdqeWYvpqHjPMtfSXRk7T.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz