Wpis z mikrobloga

Jako konoser patologii natknąłem się na filmy papa smerfika. Mógłby ktoś przybliżyć jego postać? Słyszałem o nim od dawna, ale nie sprawdzałem, więc mam kilka pytań do tych co mają wiedze:
1. Teraz są lajty z menelami, niedawno były jeszcze filmy z nimi z ulicy. Zakładam, że on sobie takich meneli wynajmuje do mieszkania na lajty, co się stało z wczesniejszymi menelami(jeśli tacy byli)?
2. Ile papa smerfik odpala menelom, ile bierze sam kasy?
3. Jak on wykurza z mieszkania i zmienia aktorów? Takie menele nie chętnie opuszczą to lokum, darmowe jedzenie i alko, szczególnie w zimę.
4. Część aktorów jest chyba stałych, część rotacyjnych, papa smerfik zaprasza znajomych tych stałych meneli? Czy jakichś losowych?
#papasmerfik #patostreamy
  • 7
  • Odpowiedz
@PoteznyTomaszek: 1. Stasiek i Duchu maja od niego wynajete mieszkanie, Gienek mieszka w przyczepie, inny jeszcze tam był w caritasie i chyba jest nadal
2. Tego nie wiadomo tak naprawde, faktem jest że niezle siano zarabia na tych lajtach i jakby nie patrzec kupuje im na biezaco alkohol, fajki i zamawia zarcie.
3. nie zmienia aktorów, to są jego kumple którym pomaga od dłuzszego czasu i zapewne pomagać będzie dalej bo
  • Odpowiedz
Część aktorów jest chyba stałych, część rotacyjnych, papa smerfik zaprasza znajomych tych stałych meneli? Czy jakichś losowych?


@PoteznyTomaszek: wszyscy są znajomymi z czasów mieszkania na ulicy, oprócz tego mlodego ktorego nie wiadomo skad zgarnał smerfik i temu sie tak stachu #!$%@?ł bo to nowy nieznajomy menel
  • Odpowiedz
@PoteznyTomaszek: rzuca im ochlapy, zarobil na nich 70 tysiakow przez 2 tygodnie live, leje w nich alkohol 24 na dobe, jednego z nich niemalze zabil gdy 2 razy dostal zapasci i padaczki i ze 3 razy dal im po 100-200 zł, podobno jest juz zgloszony tam gdzie trzeba
  • Odpowiedz