Wpis z mikrobloga

Jaki quest jest w zasięgu mini ekipy 150~lvle
Dwarven legs
Miasto malp
Firewalker boots
The dream courts
Liquid black? To blu legi?

W ogóle gdzie ich szukać?
#wykopots
  • 13
Wydaje mi sie, ze dwarven legs mozecie sprobowac. Znajduje sie w podziemiach hero pod domkiem bandytow na wschod od mirko.
Blue legs quest jest w podziemiach piramidy na hurghadzie.
@Testuje_Toster: jakaś zbieranina ludzi co chce iść na questa xD 4-5 osób 1-2 EK że 2 palkow i coś magicznego ktoś akurat będzie dostępny i chętny. Ogólnie wybieranie się na questa wygląda tak: ty dawaj zrobimy questa - to dawaj tylko jakiegoś - x quest - najwyżej padniemy. I tak to wygląda czysty spontan ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Rolnikt: To 5 osób powinno dać radę, pod warunkiem że będzie jeden druid do leczenia. Quest to jest kosmos, trzeba przeciągnąć kilka dźwigni, przejść trasę pełnioną Juggernautami i Infernalistami. Jeżeli nikt z ekipy tego wcześniej nie robił, to idziecie na samobójstwo, mi ten quest zajął kilka dni na serwerze testowym i miałem już wtedy summona od 200. Największym problemem będzie to, że trzeba zlokalizować drzwignie czy co tam było do przeciągnięcia,
@Rolnikt: Miasto małp to quest z bieganiem i pisaniem do NPC/znalezieniem czegoś. Nagrody oprócz odblokowania Banuty nie ma prawie żadnej. Polecam takie zwykły questy skrzynkowe jak Steel Bootsy czy Quest na Elder Wyrmach na pustyni. Myślę, że na pustyni także Koshei amulet jest dobrym wyzwaniem dla kilku osób. Co do firewalker bucików zaznaczam, że zaczyna się go na Horror island, pewnie kilka osób wie jak tam się dostać, nie podpowiadam (
Pobierz
źródło: comment_1641491760HZDo1uYW8pafCkgYqKKrtV.jpg