Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@exe64: Sorry jeśli powiem rzeczy oczywiste: tak dla pewności zacząłbym od sprawdzenia jeszcze raz testerem kabla. Co ciekawe mój tani tester z chin pokazuje po dwóch stronach co innego ( na pierwszym urządzeniu zawsze jest po kolei ok, dopiero ta druga strona pokazuje czy działa). Jak miałem problemy z negocjacja gigabita to praktycznie zawsze jednak coś było z kablem.
Czy po obu stronach masz ustawienia i sprzęt pozwalający na gigabita? W
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@exe64: to tym bardziej sprawdź tester po obu stronach. Ogólnie jak zrobisz po obu stronach na b to gb powinno działać. Nie ma tam nic więcej w sposobie zarabiania kabla (jak nie jest ekranowany itd, co nie ma znaczenia na 18m raczej)
  • Odpowiedz
Co ciekawe mój tani tester z chin pokazuje po dwóch stronach co innego ( na pierwszym urządzeniu zawsze jest po kolei ok, dopiero ta druga strona pokazuje czy działa)


@mikuslaw: ekhm, testery kabli tak działają - pierwszy leci po kolei, tj. nadajnik. A na odbiorniku patrzysz czy leci po kolei, bo odbiornik może być 100m dalej.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zgreddo: jasne tak działają te tanie testery. Dlatego to napisałem. Myślę po prostu, że jeśli ktoś się nad tym nie zastanowi to łatwo sprawdzić na tym który jest akurat pod ręką (50% szans że będzie to nadajnik). Nie wiem jak ty, ale ja nie dostałem z moim testerem żadnej instrukcji, a na samym urządzeniu nic nie jest napisane. Jak dla mnie to na nadajniku powinno się podświetlać jeśli jest chociaż zamknięty
  • Odpowiedz
Kurła zarobiłem od nowa i teraz ładnie śmiga. Coś ten tester ma autyzm bo pewnie jedna żyła nie stykała a on pokazywał że jest gites (°°
  • Odpowiedz