Wpis z mikrobloga

już go nie CHCEM obrażać ale ten człowiek jest głupszy niż mój pies XDDDDD od roku ma samochód i podobno nie żydzi na żadne płyny - bo tak mówił, co jest faktem. Przez ten okres nie ogarnął jednak że do kupionego płynu do spryskiwaczy jest dodawana SPECJALNA końcówka która umożliwia dolanie płynu bez potrzeby posiadania lejka XDDDDDDD Już pomijam fakt że ta końcówka jest umieszczona 10cm od korka butelki i dziecko po ukończeniu 4 klasy szkoły podstawowej zacznie w końcu się zastanawiać co to i po co to jest. Zwłaszcza że TO jest w innym kolorze niż butelka XDDDDD Jareczek po roku jeszcze tego nie ogarnął :D

PS. Pisałem już że robicie mu krzywdę klepiąc go po plecach i utwierdzając go że to co robi jest słuszne. On totalnie nie odnajduje się w normalnym życiu...

#kononowicz #mexicano #patostreamy
gagarin_kosmonauta - już go nie CHCEM obrażać ale ten człowiek jest głupszy niż mój p...

źródło: comment_1641400708WBr1p4vLWF8WGBfmfB6ENU.jpg

Pobierz
  • 15
@Niggletinio: typowe dla niego. Kiedyś bardzo trafnie zauważył to @William2290 jeśli coś idzie nie po jego myśli to bez zastanowienia obarcza za to winą inną osobę stawiając się w dobrym świetle. Wtedy jak dobrze pamiętam Olgierdano dosyć mocno przycisnął do ściany menela. Jareczek bez zastanowienia stwierdził że Olgierdano jest od rudego i dlatego nagrywa na niego takie filmiki ( ͡° ͜ʖ ͡°)