Wpis z mikrobloga

względem nawet tych zwykłych białych pieczarek z marketu


@szwelx: Względem zwykłych białych pieczarek z marketu to jakby z tego jedną zebrał to by na plus wyszedł, w smaku bez porównania imo, tu nie ma co porównywać wagowo
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Niewiemja: tak jak wszystko marketowe vs z ogródka ¯_(ツ)_/¯ zawsze myślałem, że nie przepadam szczególnie za warzywami. Do czasu pierwszych moich zbiorów.
  • Odpowiedz
@Niewiemja: docelowo chcę jak najwięcej warzyw produkować sam, nawet jeśli nie miałoby to wielkiego przełożenia na ceny. Chociaż przy tej inflacji to kto wie, smakowo swoje jak najbardziej wynagradzają różnicę w cenie.
  • Odpowiedz
@picasssss1: nie wiem czemu ale patrząc na hodowlę grzybów czuje jakiś niepokój. Jakby to było jakieś post Apo albo te grzyby były inteligentne i mordercze (? XD). Jakieś dziwne uczucie rodem z Metro 2033. Nie wiem o co chodzi. Chaotycznie to opisałem wiem, ale takie coś dziwne czuje xD
  • Odpowiedz
@Niewiemja no i skórka.z.wygladu bardzo się różni. Do mnie właśnie.to nie smak, ale aspekt ekonomiczny bardziej docierał ( ͡º ͜ʖ͡º) ktoś z rodziny miał też kupioną grzybnie z boczniakami i bardzo sobie chwalił
  • Odpowiedz