Wpis z mikrobloga

Hej posiadacze Pixel 6 / Pixel 6 Pro.
Czy możecie dać znać, jak ten telefon się sprawuje? Generalnie co jakiś czas czytam, że są z nim pewne problemy. A to, że się mocno grzeje. A to, że crash'uje czasem. A to, że to, że tamto.
Byłbym wdzięczny za jakieś info, bo zastanawiam się pomiędzy nim a opcją bezpieczną, czyli S21.
Poza tym, jak wygląda zakup Pixela w Polsce? Wiadomo, że x-kom odpada, bo ceny mają, jakby je Morawiecki ustawiał.
Amazon.de wydaje mi się najrozsądniejszą opcją póki co, tylko nie wiem co, gdy telefon się np zepsuje.
#google #pixel #pixel6
  • 5
  • Odpowiedz
@Sawo: sam posiadam 4a 5G a nie 6, czy 6 pro, ale też śledzę info odnośnie tych telefonów i imo nie warto się w nie teraz pakować. Są to pierwsze pixele w całości zrobione przez google, więc nie mogły być idealne i pozbawione wad, także chyba warto przeczekać tę iterację i na ten moment wziąć s21.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Sawo: jeżeli masz czas to wstrzymaj się jeszcze troszkę bo Pixelem 6pro mają problemy wieku dziecięcego, jak prawie wszystkie Pixele. Zobaczymy w drugiej połowie stycznia jak wyjdzie update
  • Odpowiedz
@Sawo: Mam Pixel 6 Pro:
- jeśli chodzi o grzanie, to pierwsze słyszę, że taki problem w ogóle istnieje; u siebie nie zauważyłem; jak odpalę jakąś cięższą gierkę i np. gram z pół godziny, to wyraźnie jest cieplejszy, ale i tak nie był nigdy tak ciepły, jak np. Pixel 5 przy szybkim ładowaniu
- co do crashowania, to też nigdy nie doświadczyłem
- co do S21, to nie doradzę, bo sam
  • Odpowiedz