Wpis z mikrobloga

Nigdzie nie mogę znaleźć informacji jak wygląda zwrot złożonych mebli w Ikei. Czy ktoś ma doświadczenie ze zwrotem ramy łóżka? Łóżko używane niecały rok, więc teoretycznie łapie się jeszcze w tym okresie 365 dni. Czy jest szansa, że dostanę jakieś pieniądze, a oni np wystawią to łóżko w sprzedaży okazyjnej? Jeśli tak, to gabaryty trzeba dostarczyć w całości? Czy można rozkręcić? Przyznam, że przewiezienie, a nawet wyniesienie z mieszkania podwójnego łóżka raczej nie wchodzi w grę. Przyznam, że wolałbym sprawdzić tę opcję przed wystawieniem na OLX.
#ikea #kiciochpyta
  • 8
@DanteMorius: Własnie nigdzie nie ma numeru kontaktowego. Poszukam do konkretnej ikei. Przewiezienie łóżka 160x200 może być jednak wyzwaniem :) Liczę na to, że będę mógł rozkręcić
@pp93: a co z nim nie tak? Wg mnie przyjma ale kase dostaniesz chyba na karcie ikea wiec do wydania tam. Jak nie masz co kupowac w IKEA to wystaw na OLX = hint, zobacz ile podrozalo to lozko, moze opylisz w cenie zakupu dostajac gotowke.
@marsjanin2012: Chcę kupić nowe/inne, pewnie u nich, a nawet jeśli nie u nich, to te kilka stówek i tak szybko bym u nich wydał. Właśnie podrożało nieznacznie - jakieś 50zł licząc samą ramę, więc biznesu raczej nie zrobię ;) Największy problem właśnie z przewiezieniem, dlatego OLX w sumie brzmi sensownie biorąc pod uwagę, że będę chciał przerzucić odbiór na kupca
@pp93:
Powyżej znajdziesz najszybsze i najprostsze sposoby uzyskania potrzebnego wsparcia i informacji. Jeżeli mimo wszystko wolisz porozmawiać z nami telefonicznie, możesz zadzwonić na numer22 275 00 00 (pon-sob w godz. 07:00-21:00, nd handlowe w godz. 8:00-21:00). W tej chwili na rozmowę czeka 11 osób.
@marsjanin2012: @Shajo: Rozmawiałem właśnie kilka minute temu z obsługą klienta na infolinii. Jakby ktoś miał kiedyś podobne pytanie to napiszę czego się dowiedziałem. Generalnie w przeciągu 365 można jak najbardziej zwrócić, pracownik oceni stan mebla i wtedy będzie podjęta decyzja jak wysoki zwrot będzie przyznany (zwrot w formie bonu). Jeśli chodzi o przewiezienie, to najlepiej całość, natomiast można przywieźć w częściach, tak żeby dać radę to spakować do samochodu. Jak