Wpis z mikrobloga

#xbox czegoś nie rozumiem. Kupiłem game pass ultimate. Teraz w apce na telefon widzę np. Unravel two - teoretycznie mogą zainstalować, żadna cena nie jest podana. Z drugiej strony jak wejdę na stronę gamepass to pokazuje, że tylko 20 zł zniżki mam. Może mi ktoś wyjaśnić o co chodzi? Jaka jest realna cena gry? Kartę mam podpięta to jak zainstaluje mi i ściągnie kasę, chociaż w apce w ogóle nie widać ceny?
  • 10
@Yahoo_: Unravel jest w gamepassie jak połączysz konto z EA. Bo to jest w ramach EA Play. EA Play się dostaje w ramach game passa za darmo jak sie polaczy konta. W apce gamepassa mozna potem przegladac gry z ea play w opdzielnej kategorii. Wiec nie kupuj tej gry tylko podepnij konto aby miec ea play- tam tez sa fajne gierki nawet.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Yahoo_: apka nie ma store to nie widzisz cen. Możesz instalować to jest ok.

To subskrypcja masz gry dopóki płacisz za nią.
Cena to jakbyś chciał sobie wykupić grę na własność cyfrowo. Wtedy grasz bez game pass jeśli Ci się skończy.
  • 0
@Tomek_Tcz: @Variv: @keep_it_real: @BajerOp: dzięki qmple.
Jedno pytanie - jak gra jest w gamepass, a potem zostanie usunięta (a ja dalej opłacam) to można w nią grać czy też traci się możliwość? Jak dobrze pamiętam to na ps wystarczyło dodać do biblioteki i wtedy się to miało.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Yahoo_: mylisz usługi ps+ to gry jak piszesz. W xbox to Games with Gold. Game pass to odpowiednik ps now w Polsce nie ma jeszcze tej usługi od sony.

Tak jak coś wypada nie ma grania kupić możesz jak nie zdążyłeś przejść. Co wypada w apce 2 tygodnie szybciej gdzieś tak już widać co spadnie to przechodzisz szybko.

https://support.xbox.com/pl-PL/help/subscriptions-billing/manage-subscriptions/xbox-games-with-gold-faq