Wpis z mikrobloga

Nie wiem co jest śmieszniejsze: bezczelność pisowców w kwestii absolutnie skandalicznego łamania prawa i podsłuchiwania opozycji czy to, że ten pisowski klakier nawet nie wrzucił Pegasusa, tylko jakąś późniejsza podróbkę (mimo, że sam Pegasus już i tak był podróbką).

Strategia jednak perfekcyjnie skuteczna: trzeba być bezczelnym, trzeba chamsko wyśmiać oponenta, pod żadnym pozorem nie można przyznać się do błędu, bo to oznaka słabości. PiSowskiego polaczkowi takie coś imponuje.

Pamiętajcie też, że temat zasadniczo #nikogo i jest o kilkanaście rzędów wielkości mniej istotny od kwestii inflacji, a nawet za inflację polaczek się nie będzie burzył, bo to zgraja postsowieckich niewolników.

https://twitter.com/MWosPL/status/1477938410849452034

#bekazprawakow #bekazpolakow #neuropa #4konserwy #polityka #pegasus
Pobierz
źródło: comment_1641205022227MXywwh1SZtVfaqb3FRA.jpg
  • 27
@mic8677: Dlatego opozycja powinna docierać do wyborcy bezpośrednio. Nie twierdzę że przez swoich parlamentarzystów ale przez pewną formą propagandy light. Jak to robi PiS z docieraniem do wyborców opozycji przez RMF czy Polsat.
obawiam się że póki narracja TVP jest jaka jest, to nic praca u podstaw nie zmieni, bo nie ma to odpowiedniego gruntu


@mic8677: Myślę że są narzędzia by docierać celowo do niezdecydowanego wyborcy i tego mniej zatwardziałego. Pytanie tylko czy dostaliby wsparcie z za wielkiej wody.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Majk_: całe szczęście, że Merkel w końcu zwolniła urząd Kanclerza, dzięki czemu razem z nią odejdzie ten irracjonalny sentyment do psolaków ze strony RFN. Jest nadzieja, że cywilizowany świat w końcu odpuści sobie kontakty z tą postsowiecką abominacją. Nowa montownia nawet w samej Europie się znajdzie, więc argument o taniej sile roboczej już nie uratuje tego przywiślańskiego koszmarku.
@Majk_: Gość urodził się w 1991 roku więc niemal na pewno w swoim dzieciństwie przynajmniej raz w życiu zagrał na Pegasusie, swoim lub w kolegi. I nawet nie chciało mu się wrzucić odpowiedniej grafiki tylko wpisał w Google "konsola Pegasus" i wrzucił pierwszy z brzegu obrazek ¯\_(ツ)_/¯

Poza tym pisze "oto Pegasus który kupiłem w latach 90" - w latach 90 to on chodził do przedszkola i mógł sobie co najwyżej