Wpis z mikrobloga

@janusz_biznesu: a czy test jest obowiązkowy? nie, a więc nikt nie powinien sprawdzać, o ile linia lotnicza którą wracasz nie ma swoich własnych regulacji lub jeśli kraj tranzytowy takich nie ma. Wnioskuję jednak, że wracasz czarterem i poza międzylądowaniem masz lot bezpośredni do PL.
@Pan_Nimbus przeczytałem juz tyle regulaminów że sam już nie jestem pewien... Wracam Qatar Airways z przesiadką w Doha. Linia ma informacje na stronie, że będzie wymagać wszystkiego co jest konieczne w docelowym kraju. Mam tylko wątpliwości czy wpuszczą mnie na pokład bez testu skoro mogę go zrobić w Wawie? A może ktoś tam się będzie upierał żebym go już miał podczas odprawy? Z tego co widzę same linie nie mają żadnych wymagań,
@janusz_biznesu: no ale co ja jestem linia lotnicza i mam za nich odpowiadać, przewidywać ich decyzje? różne się głupoty dzieją w lotnictwie, że kraj czegoś nie wymaga, a jakaś linia wymaga i pasażerowie zostają na lotnisku, choć w 99% innych przypadków lecą.

Powtarzam, że nie ma obowiązku robienia testu - test MOŻESZ zrobić przed wylotem, po powrocie ALE NIE MUSISZ - bo jak nie zrobisz to dostajesz kwarantannę, ale MASZ PRAWO