Wpis z mikrobloga

Powiem wam, że kwestia pokazania spartolonej roboty, to dobry myk do zrobienia wokół siebie szumu.
Z racji, że zajmuję się marketingiem mogę przytoczyć akcję promocyjną w 2020 przeprowadzoną przez autora książek Dawid Piątkowskieg, który na swoim koncie tiktok nagrywał materiały wideo, gdzie nawoływał do ludzi, młodzież słowami "Rzuć szkołę, weź kredyt, wybuduj bliźniaka" - otrzymywał tony hejtu od użytkowników social mediów w pewnym momencie odbił piłeczkę nagrywając wideo o całej akcji zwiększającej jego zasięgi po kilku dniach zwiększył sprzedaż książek i szkoleń. Kluczową kwestią jest umiejętnie przeprowadzona strategia marketingowa marki osobistej skutkuje zwiększoną skalą działania biznesu. Podejrzewam, że Łukasz wróci :) Pozdrawiam KB
#lukaszbudowlaniec
  • 9
@leniwy_grafik: skoro pracujesz przy tym to też pewnie wiesz że stosowanie zasady "nie ważne jak, byle by tylko mówić" nie zawsze się sprawdza, bo wątpię że zostawiłbyś swoje auto u mechanika, który ma opinię partacza... jak czytałeś tag to wiesz że nie chodzi o pokazywanie "spartolonej roboty" bo to było na kanale, ale o to jak wymanewrował ludzi z konkursami i ze zbiórką na HDSa. to o czym piszesz ma swoje
@tmedynski: Pamiętaj tworzenie odpowiedniej otoczki wokół siebie pozwoli Ci na zbudowanie marki osobistej - "nie ważne jak, byle by tylko mówić" to jest jeden z elementów budowania integracji z społeczności wokół kanału na podobnej zasadzie działają seriale telewizyjne ;) oglądniesz jeden odcinek i czekasz na kolejny, aby zobaczyć co się dzieję u Kowalskich Pozdrawiam KB
@leniwy_grafik: możesz coś więcej napisać o mitomanie? Jak przebiegała współpraca? czy jego obraz w YT bardzo się różnił od prywatnego? Co było ustawiane? jeśli wiesz i możesz coś więcej zdradzić.
Hmm, współpraca bardzo dobrze wypłacalny zawszę działaliśmy na konkretnych ustalaniach ;) Co się tyczy zbiórek nie były ustawione kilka tyg. temu zostałem wywołany do tablicy i zostało pod tagiem umieszczone oświadczonie moje dot. zbiórek, nic nie było ustawione, gdyż do zbiórki na auto kawy zgłosiłem się sam pod filmem, a co się tyczy auta to zostałem poproszony o postawienie akcji, gdzy widzowie tego się domagali Ps. nie mam z Łukaszem pokrewieństwa.