Wpis z mikrobloga

Rozwiewamy wątpliwości, czy po wygaśnięciu subskrypcji Xbox Game Pass nadal można grać w gry z abonamentu, które mamy na dysku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Link do artykułu: https://xgp.pl/artykuly/xbox-game-pass-granie-w-gry-z-dysku-po-wygasnieciu-subskrypcji-czy-mozna/

#xboxgamepass #xboxgamepassultimate #gamepass #xbox #xbox360 #xboxone #xboxseries #xboxseriess #xboxseriesx #gry #konsole #microsoft #grypc #pcmasterrace #gaming #pc #komputery #eaplay
źródło: comment_1641146428xNLwT9MgRWT7fRX7RWmwLx.jpg
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@XGPpl: no nie do końca nie można. Po przeprowadzce mam internet LTE, więc nie podłączałem konsoli do sieci i nie kontynuowałem subskrybcji. Zainstalowane gry z Game Passa działają już dobre pół roku.
@okelm84: jakim cudem? Odpalając konsolę w trybie offline chcąc uruchomić gry z GP, ta musi sprawdzić licencję/aktywną usługę przez internet inaczej cię nie przepuści. Coś mi tu się nie klei.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pust3lnick: nie wiem jakim cudem, ale u mnie działa. Konsola (one s) nie jest podpięta do internetu. Przestawiła się na niej data (mam chyba rok 2019 na saveach). W tym trybie offline przeszedłem Jedi Fallen Order, a teraz gram karierę w F1 2019.
Subskrypcja Game Pass Ultimate wygasła mi pod koniec kwietnia 2021.