Wpis z mikrobloga

Witam mireczki i mirabele( ͡° ͜ʖ ͡°). Mam do #rozdajo 1x taki oto kalendarz na 2022 rok, stworzony i zaprojektowany przeze mnie. Zawiera część moich zdjęć wykonanych w 2021 roku za pomocą puszki po napojach techniką zwaną #solarigrafia. Osobę wygrywającą kalendarz wylosuje 6 stycznia i wyśle kalendarz na mój koszt do paczkomatu wskazanego przez tą osobę. Jeśli chcesz wesprzeć moje prace, taki kalendarz można ode mnie kupić za kwotę 50zł + cena przesyłki, ewentualny odbiór w #krakow i zbicie graby gratis. Więcej zdjęć można ujrzeć na facebook'u lub Instagram
Shomon - Witam mireczki i mirabele( ͡° ͜ʖ ͡°). Mam do #rozdajo 1x taki oto kalendarz ...

źródło: comment_1641133241ixXrgudOBiEJX7NTV55svZ.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
Super te zdjęcia ale podane w fatalnym stylu.

Zajmuję się projektowaniem i reklamą i widzę, że pomimo starań nie masz wielkiego pojęcia o designie. Nie bierz tego do siebie, kilka uwag.

Masz ciemne zdjęcia, więc grafika, teksty, aple na kalendarz powinny być w kontrastowych jasnych kolorach, tymczasem u Ciebie dominuje szarość. I to nie jest dobra droga. Zobacz na "luty". forma tego kalendarza, te "gwiadkowane" czernie i kolory sprawiają, że... nie widać
Boomkin - Super te zdjęcia ale podane w fatalnym stylu.

Zajmuję się projektowaniem...

źródło: comment_16411462504jJrfMirHwGgGyNFxeKViA.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Super te zdjęcia ale podane w fatalnym stylu.


Zajmuję się projektowaniem i reklamą i widzę, że pomimo starań nie masz wielkiego pojęcia o designie. Nie bierz tego do siebie, kilka uwag.

Masz ciemne zdjęcia, więc grafika, teksty, aple na kalendarz powinny być w kontrastowych jasnych kolorach, tymczasem u Ciebie dominuje szarość. I to nie jest dobra droga. Zobacz na "luty". forma tego kalendarza, te "gwiadkowane" czernie i kolory sprawiają, że... nie widać
  • Odpowiedz
Niestety moda na wczesne lata 2000 w designie jeszcze nie nastała.


@DOgi: ''Antydesign'' niby wraca do łask, ale moim zdaniem to ślepy zaułek w projektowaniu. Niech ten trend zdycha.
  • Odpowiedz