Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Porażka nie potrafię przejść tych podziemi zestawów dla szamana xd
Nawet w prostej grze nie potrafię sobie poradzić, a co dopiero w życiu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#diablo3 #przegryw
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sorasill: Mam zadanie, że muszę zabić przeciwników będących pod wpływem opętania i roju szarańczy jednocześnie. No i problem jest taki że nie mam many by szarańcze rozprowadzić.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wieesieek: @sorasill: Ja tego nie ogarniam, wcześniej miałem problem że żniwami dusz by 15 za jednym zamachem zebrać. Często padałem. Potem udało mi się wydropić coś do wędrówki dusz, że trwa bez końca i dopiero przerywa trzeci atak xd
Natomiast to z szarańcza i opętaniem mnie przerasta, ponieważ nie mam many na szarańcze by ją rozprowadzić a czas ucieka xd
@b4a3:

Podziemia zestawów masz w dwóch wersjach

a) podstawowej oraz
b) masz mistrzostwa podziemi i te są trudniejsze do wykonania
ale konieczne do zaliczenia gdybyś chciał sobie zrobić Strażnika
i zdobyć związane z tym nagrody/fanty.

Nie musisz robić podziemi samodzielnie jak masz kogoś do pomocy, to możesz zrobić z nim, pomoże ci w eliminacji wszystkich mobów a to jest wymagane do mistrzowskich podziemi, plus dodatkowe warunki zależne od postaci i setu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KittySlayer: Pamiętam, że kiedyś zrobiłem te podziemia ale na innym secie szamana pod piranie i pająki. Teraz gram pod set który dostałem nefrytowy żniwiarz i to jest masakra. Najpierw był problem by wbiec w grupkę mobow i użyć żniw dusz by 15 dusz za jednym zamachem zabrac, bo najczęściej padałem. Potem gdy wydropilem skill pod wędrówkę dusz było łatwiej. O ile podstawowe zrobiłem to mistrzostwa nie jestem w stanie bo szarańcza