Wpis z mikrobloga

@Olostro nie, ale przesluchalam kilka razy i tekst jest mega słaby, co to jest kuzwa "Bez poziewki" po jakiemu to? Jak dla mnie to ten kawalek to taki ala polski reggaton, bit jest bardzo dobry, ale ja lubię takie klimaty ale to nie ma zbyt szerokiego grona odbiorców w PL, taki mamy klimat ¯_(ツ)_/¯ słucham rapu od 20 lat, reggeton od 10 i szczerze to dla mnie nie są to nuty które
@alenajpierwkawa: Właśnie w muzyce fajne jest słowotwórstwo. Oby więcej nowych sformułowań które jak słuchasz wbijają Ci się do bani bo pierwszy raz je słyszysz. Na tym polega nowoczesna muzyka ewaluacja nowych wyrażeń. W pierwszej dekadzie 21 wieku rap był smutny, dobitny, melancholijny, brutalny, W drugiej dekadzie raps przeżywa popizacje, lekkość, swawole, reggizacje, jego kawałki wpisują się w ten nurt nowoczesności.

Reasumując ,, Ściągam z Ciebie Merch " :)
@Olostro: słowotwórstwo słowotwórstwem, a to jest zwykły bubel językowy, bo z niczym najwyraźniej mu się nie rymowało. Nie oczekuj zamierzonego słowotwórstwa od gościa, który co drugie słowo w zdaniu używa "gdzieś tam". To że się nurty muzyczne łączą i przeplatają nie jest niczym odkrywczym, nie twierdzę że on się też nie wpisuje się w obecne trendy bo się wpisuje, ale na na rynku jest tylu artystów, że "wpisywanie się w trendy"