Wpis z mikrobloga

Możecie napisać swoje wrażenia z mojego gościnnego występu? Czułem pewna presje i lęk, bo to pierwszy raz przed tak duża publicznością. Jeszcze za dużo chciałem powiedzieć na jeden raz, w następstwie mi się mieszało. Tak odczuwam.
Nie chciałem was zawieść. Za mało wypiłem żeby być totalnie znieczulony, na swobodzie. Za dużo żeby sztywniutko lecieć. I jeszcze miałem problemy ze słyszeniem, przez moją afrykańska technologie
#przegryw
  • 22
@Mescuda: Według mnie całkiem ok jak tak dużą publiczność. Chociaż od początku nie słyszałem bo przegapiłem moment jak wklejałeś link. Ale dało się zrozumieć Ciebie i sens wypowiedzi a to najważniejsze.
@Mescuda: Na mnie pozytywne wrażenie wywarłeś, choć pewnie trochę się stresowałeś. Fajnie by było jak byś jeszcze wpadł do chłopaków. Tak w ogóle to przypominasz mi z głosu jakiegoś znajomego, tylko nie mogę skojarzyć kogo.
@Mescuda: Nie chcę Ci dawać jakieś normickie gówno rady bo to zależy od przegrywu itd. Mi trochę przeszło jak pracowałem na słuchawce ale tylko w rozmowach 1v1. W innych nadal się stresuję. Więc może jak będziesz ćwiczył to pewnie ci przejdzie ale sam nie wiem.
@Mescuda: Kolego w tym właśnie największy problem, że masz wrażenie, że bez alko nie dasz rady. #!$%@? jajce w co sobie pomyślą. Najgorsze, że na strimie typki dywagują czy ci się głoś trząsł czy nie xD

Mniej przebywania z innymi przegrywami bo ewidentnie #!$%@? ci to służy