Wpis z mikrobloga

Jak ja to uwielbiam. Zabrakło mi kilku rzeczy na sylwestra i po zadaniu pytania wujkowi Google, do której otwarte są biedronki wszedłem na pierwszą lepszą gówno stronę i dokopać się do konkretnej informacji to normalnie istna kpina... Zaorać tych clickbaitowych trolli.

#gownowpis #sylwester #biedronka #sklepy
M.....8 - Jak ja to uwielbiam. Zabrakło mi kilku rzeczy na sylwestra i po zadaniu pyt...

źródło: comment_1640969132IwYJHOTQ3UfjeqOj5kpdG9.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Matti28 Sylwester  2021 wypada w piątek. Nie jest to dzień ustawowo wolny od pracy, jednak wielu pracodawców decyduje się na skrócenie godzin pracy, aby ich podwładni mieli czas na przygotowanie do sylwestrowej imprezy. Nie inaczej jest w przypadku sklepów - supermarkety, które z reguły pracują do późnych godzin wieczornych, zamkną się już popołudniu. W jakich godzinach będą otwarte takie sklepy jak Biedronka, Lidl czy Carrefour?
  • Odpowiedz
@Matti28: taki protip na przyszłość. Biedra ma aktualnie godzinny otwarcia na mapach Google.
Chyba jako jedyni mają prawdziwe godziny na niedziele niehandlowe.
Tak więc łatwo zobaczyć że dziś do 19
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Matti28: a ja mam nauczkę na przyszłość żeby robić zakupy conajmniej dzień wcześniej bo dzisiaj o godzinie 14 nie było już żadnego mięsa z kurczaka na półkach. Nawet głupiej kukurydzy nie było bo ludzie zapasy chyba porobili jak na wojnę
  • Odpowiedz