Wpis z mikrobloga

jako, że się nie pie nie powiem co w tańcu (XDDD), to lecę na przeszczep 7dmego stycznia do naszych Turkish qmpli #przeszczep. Mam mieć niby 2600 graftów czy czegoś tam, co wydaje mi się za mało, ale zobaczymy co z tego wyniknie.

Dlaczego przeszczep? Bo się słuchałem rodziców i rodziny, że jak ''ojciec łysy to Ty też będziesz i nic z tym nie zrobisz'', więc olałem temat i tylko patrzyłem jak mi lecą włosy na zeszyt od matmy w liceum.. no i w ciągu roku moje włosy obróciły się na tyle w gówno, że jakakolwiek fryzura.. wygląda jak dla mnie co najmniej słabo :).

A no i 2 tygodnie po przeszczepie 21.01.2021 lecę zrobić aparat stały (zęby mam nienajgorsze, bardziej mi chodzi o szczękę, bo z prawej strony górne zęby mam bardziej wychylone niż dolne przez co mam niesymetryczną szczękę, jakoś tak to mi tłumaczono.)

Także początek roku 2k22 a tu dwie spore zmiany, zobaczymy jak to poleci au #looksmaxing

Pozdro songo aka zakolak ##!$%@?
  • 7
@Isra: tak jak kolega @kosmita odpowiedział :). W Turcji średnio wychodzi 2/3 taniej niż w Polsce.
Ja na pierwszy raz lecę z agencją, żeby ogarnąć co i jak, aby na następny raz już samemu sobie ogarnąć i mieć jeszcze taniej :D
@s0ngo_: 2600 jak na Turcję to dość mało, tam standardem jest all inclusive > 3000, no chyba że masz mały Norwood . Płacisz za graft? Można wiedzieć w jakiej klinice ?
@feegloo: meditravel, znajomy tam robił i poleca, więc co będę kombinować :p. 2600 na wstępnej konsultacji, jak tam polecę w ten czwartek to na miejscu gość jeszcze zobaczy ile rzeczywiście będziemy robić, dam znać oczywiście :)