Wpis z mikrobloga

via otwarty_wykop_mobilny_v2
  • 1
Z racji, ze zostałem niejako zmuszony do wizyty w biedronce, a moje wcześniejsze doświadczenia z tym sklepem zwykle kończyły się jakimś przykrym doświadczeniem to chciałem się was zapytać gdzie jest jakaś najbardziej czysta i najmniej patologiczna biedronka w północnej części Wrocławia? #wroclaw
  • 12
@Arl0: @giebeka: jest zawalona paletami tak ze przejsc nie mozna, ludzie chodza jak zombie bo jest #!$%@? uklad towarow, a w okolicy mieszkaja starsi ludzie, ktorym ciezko zmienic przywyczajenia.

Szczerze odradzam. Niedawny remont, tzn ze sprzet i ogolnie regaly i podloga w miare nowe, ale rozpidziel powiedzialbym jeszcze wiekszy niz w starej.
@giebeka: z moich obserwacji wynika że tam gdzie jest cywilizowana biedronka tam jest spoko. Tj. jak jest normalny parking, wejście nie przez jakieś krzaczory albo wątpliwą klatkę to zwykle jest conajmniej poziom "ujdzie".
@PurpleHaze: @Arl0: @Iudex: @giebeka: przecież na Krzywoustego wciąż jest #!$%@? taka jak była tylko zrobili ładne lodówki i trochę więcej miejsca na wino. A tak poza tym nadal wszystko bezsensownie ułożone i jak zawsze kolejka do jednej otwartej kasy i puste samoobsługowe. Czyli standard jak na biedronkę. Mimo wszystko polecam bo chociaż parking jest w miarę duży i można normalnie zaparkować.